Grigori Grabovoi Yöntemleri

0
797
grigori grabovoi yöntemleri

Grigori Grabovoi bir Rus matematikçi… Sayılar, ışık ve ses dalgaları aracılığıyla geliştirdiği şifa metotları, yalnız Rusya’da değil, ABD’den Avrupa’ya kadar birçok kıtada ilgi görüyor. Rus akademisyen Grabovoi, içinde bulunduğumuz karmaşık dünya ortamında bile gelişimimizi tamamlayıp, hayattan zevk alan, sağlıklı, mutlu ve uyumlu bireyler olabilmemiz için “genel kurtuluş ve uyumlu gelişim” ilkesini ortaya atıyor. Sadece fiziksel değil, beklentilerimizle ilgili sorunlar olduğunda da, sayılar aracılığıyla bunları yaratan nedenleri Grabovoi yöntemleri ile değiştirebiliyoruz.

Grabovoi’nin yöntemiyle bilinçaltımıza kaydedilen olumsuz bilgiler, olumluya çevriliyor. Bu değişim de şu anımızı ve geleceğimizi etkiliyor. Kişi neyi, neden yaptığını bilerek hayatına devam ediyor. Bu sırra erişenler, doğru frekansla bilinçlerini yöneterek, hayatı daha yaşanabilir, daha sevgi ve şifa dolu hale getirebiliyor. Uygulamada sayıların enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyor. Bugün tüm dünyada farkındalık çalışmaları ve sorgulamalar arttı. Çünkü birlik bilincine ulaşmaya çalışıyoruz.

grigori grabovoi

O kadar çok acı çekiyoruz ki, “Dünya nedir? Nereye gidiyoruz?” diye sormaya başladık. Kişisel gelişim, enerji çalışmaları hızlandı. Grabovoi yöntemleri ile hem kendimizi hem etrafımızdaki diğer kişileri çok hızlı bir şekilde acıdan kurtarmak ve olası felaketlerden korumak mümkün. Bu konuda sayı dizimleri yedi, sekiz ve dokuz haneli. Aşk, ilişki sorunlarından kilo vermeye, gençleşmeye, baş ağrısından gribe, binden fazla hastalığa ve ruhsal soruna fayda sağlayacak sayı dizimleri var. Sayıların görünmeyen boyuttaki titreşiminden yararlanılıyor. Sayılarla zihinsel olarak iletişime girince, kendi bozuk titreşimimizi nötrleştiriyoruz. Kişi, bu metodu ne kadar çok kullanırsa, bilinci genişliyor, farkındalığı artıyor. Böylece neden yaşadığımızı algılayıp, mükemmeliğe doğru ilerliyoruz. Hepimizin isteği çevremizle ve evrenle uyum içinde olmak değil mi? Ancak bu şekilde sağlıklı, mutlu ve neşeli hale gelebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Hayatımı Nasıl Kolaylaştırabilirim Diyenler İçin 5 Adım
Önceki İçerikÇocukların Oyun Dünyası
Sonraki İçerikKaş Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
21.07.1967 İskenderun da doğumludur. 1985 - 1990 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi'nde okumuş, sosyoloji bölümünden psikoloji ve felsefe sertifikalarını da alarak mezun olmuştur. Uzun yıllar uluslararası bir ilaç firmasında çalıştıktan sonra kendi danışmanlık ve kişisel gelişim merkezini kurmuştur. 2002'de ruhsal gelişiminde önemli bir rol oynamış olan Reiki ile tanışmış Reiki Master olmuştur. 2002 - 2004 yılları arasında sayısız eğitimlere ve seminerlere katılmış ve kendi kişisel ve ruhsal gelişimine son derece önem vermiştir. 2003 yılında NLP eğitimlerine başlamıştır. 2004 yılında Robert Smith’den Milton Hipnozu üzerine Hipnoz ve Hipnozla Eğitim eğitimleri alıp uygulamalara başlamıştır. Ralph Watson’dan ve Debra Wylde’dan NLP Practitioner eğitimini ve dünyanın ilk Master Trainer’ı Dr. Wyatt Woodsmall (President of INLPTA)'dan NLP Trainer eğitimini alarak INLPTA Birliği üyesi ve resmi eğitmeni olarak NLP eğitimleri almıştır ve seminerler vermeye başlamıştır. 2004 yılından beri insanlara sevgi ve bilgelikle yeni yaşam yolları bulmaları konusunda bireysel danışmanlık yapmakta ve seminerler vermektedir. 2005'te bugün üniversitelerde sertifika programı dahilinde öğretilen Emotional Freedom Technique (EFT) eğitmeni olmuştur. 2019 yılında Dr. Grigori Grabovoi'nin bilimi ile tanışmış Ekim ayında eğitimlerini tamamlayarak uluslararası Eğitmen diplomasını almıştır. 2004 yılında başlayan kişisel gelişim, seminer, eğitim, yaşam koçluğu, terapi ve bireysel danışmanlık çalışmaları desteğe ihtiyacı olan yetişkin, çift ve ailelere halen sürmektedir. Bir toplum ve insan bilimci olarak toplumu bilinçlendirmeye her zaman çok önem vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Bu amaçla Türkiye’de sayısız TV programına konuk olarak katılmış ve dünyadaki en yeni bilişsel davranışsal terapi yöntemleri ve kişisel gelişim konularıyla alakalı bilgiler vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Kuantum boyutunda, kişinin öz farkındalığının spiritüel, bilinç, bilinç dışı, bilinçaltı ve enerji boyutları ile ilgi çalışmaları halen daha sürmektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Adınızı yazınız