Çevrenizde sürekli sayıları tekrar eden ellerinin içine sayılar yazan, üzerinde sayılı aksesuarlar taşıyan ve 520, 777, 938 diye diye dolaşan birileri var mı?

Yok mu?

O halde henüz sihirli sayılardan ve Grabovoi öğretisinden haberiniz yok demektir. Hadi gelin birlikte bakalım, neymiş, nasıl çalışıyormuş bu sayılar.

Albert Einstein: “Evrende her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir” demiş.
Evet. Kuantum fizikçileri bunu çoktan kanıtladılar. Evrendeki her şeyin bir enerjisi bir frekansı bir titreşimi vardır. Ve sır tam olarak burada başlar.

İnsanların, hayvanların, bitkilerin, eşyaların, dağın, taşın, suyun, göğün, hatta kelimelerin, düşüncelerin ve pek tabi sayıların enerjisi.

Biz bu yazı ile sayıların enerjisine, sayılarla şifaya ve mucizelere bakacağız. Sayılarla iyileşme nedir dediğinizi duyar gibiyim.

Sayılarla iyileşmek ruh beden bilinç ve sosyal durumumuzun bozulan titreşimini normale döndürmek normalizasyon sağlamak demek.

Sayıların titreşiminden faydalanarak şifalanma denildiği zaman birçok yöntem geliyor akla.

Mesela:

• Fibonacci Sayı Dizileri İle Şifalanma
• Grigori Grabovoi Öğretisi İle Şifalanma
• Sufilerin Sayıları
• Zhi Gang Sha Yöntemi

Gördüğünüz gibi sayıların kullanıldığı pek çok şifalanma metodu mevcut. Biz öncelikle son zamanlarda geniş kitleleri etkisi altına almış ve merak uyandıran Grigori Grabovoi Sayı Kodları’na bakacağız.

Grabovoi Rus bilim adamı ve şifa uzmanıdır. Taşkent Üniversitesi Matematik ve Mekanik fakültesinden mezun olmuş, Rusya Fedarasyonu uzay uçuşları kontrol merkezi ile işbirliğinde bulunmuş, Milenyumun En İyi Şifacısı unvanına sahip olmuş, madalyalar almış, cihazlar geliştirmiş ve gerçekten yepyeni bir bilim ortaya çıkartmıştır.

Onun yöntemi son yıllarda dünyadaki birçok ülkede ses getirmektedir.

Grabovoi’nin tek amacı kişisel kurtuluşu sağlarken evrensel kurtuluşu da sağlayabilmektir.
Grabovoi sayılarını gerçekten araştırıp detaylı olarak öğrenen ve uygulayan insanların hayatında değişimler görülmeye başlanmıştır. Bunlardan birisinin de ben olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Peki nasıl çalışıyor bu sayılar?

Her şey enerjiden ibaret demiştik ya o enerjilerin hepsine karşılık gelen bir sayı dizini bulunuyor. Ve bu sayı dizilerine sekans deniliyor.

Sorununuza karşılık gelen sekansı bulup uygun teknik ile kullanmaya, odaklanıp tekrar etmeye başladığınız zaman siz de sayılar gibi bir titreşim yaymaya başlıyorsunuz. Yani bir nevi enerjiniz sayıların enerjisi ile uyumlanıyor. Bozulmuş olan titreşiminiz bu tekrarlar ve odaklanma hali ile normalleşip iyileşiyor. Bilinçaltınızda kodlamalar varsa, ulaşamadığınız sizi zorlayan kök inançlarınız bulunuyorsa sekansları doğru kullanarak düşünce yapınızı dahi normalleştirebiliyorsunuz. Ruh zihin ve bilinç sağlığına katkıda bulunuyorsunuz.

Sayıların enerjisini doğru kullanmak ve uyumlanmak yani sayılarla çalışmak nasıl olacak?
Önce ihtiyacınız olan doğru sekansı araştırıp bulacaksınız mesela baş ağrınız var ve sayılarla şifalanmak istiyorsanız sizin için gerekli olan sekans 4-818-543’dür.

Ya da kendinizi kaygılı hissediyorsanız 54857121918 kullanmanız gerekiyordur.
Bunun gibi her hastalık, her olay ve her duygu durumu için ayrı sayı sekansı mevcuttur. Grabovoi’nin yazmış olduğu kitaplarda 20 binden fazla sayı bulunmaktadır.

Siz bu sayıları tekrar ettikçe sayılar da siz de bir titreşim yayarsınız. Sekanslara ulaşmak için sosyal medya üzerinden Grabovoi öğretileri eğitmenlerini takip edebilir hatta eğitimlere katılarak bilgi sahibi olabilir sayıları doğru kullanmayı öğrenebilirsiniz. (Ben birkaç ay önce Grabovoi Eğitmeni Rabia Alga’dan eğitim aldım.)

Ya da bu konuda bir kitap okumak isterim diyorsanız Petra Neumayer’ın Sayılarla İyileşmek kitabını edinebilirsiniz.

İhtiyacınız olan sayıya ulaştıktan sonra ne yapmalısınız? İlk olarak sayılara odaklanmayı öğrenmelisiniz.

Odaklanmak gerçekten önemlidir.

Örneğin 520 (beş iki sıfır) acil para, beklenmedik ve umulmadık para sayısıdır. Bu sayı ile çalışacak iseniz onu bir kâğıda yazmalı ve ona iyice odaklanarak bakabilmelisiniz ve bu esnada sayıları içinizden yada dışınızdan tekrar edebilirsiniz.

Birkaç sekans varsa, bir kaç konuda çözüme ulaşmak istiyor iseniz yazdığınız sayılara birer birer odaklanmanız gerekmektedir.

Örnek olarak hem acil paraya hem de aşka ihtiyacınız var diyelim. O zaman para için 520, aşk için 938 sayılarını yazacak ayrı ayrı odaklanacaksınız.

Sayı dizisini ezberlemek çok iyi bir yöntemdir. Benim ezberimde 15’den fazla sayı olduğunu bilmenizi isterim. Gün içinde aklıma geldikçe tekrar ediyorum. Düşünüyorum. Sesli veya sessiz söyleyebiliyorum. Gözlerimin önüne getirip sayıları hayal edebiliyorum. Sizlere de tavsiye ederim.

Önünüze boş bir kağıt alıp sekansınızı ardarda yazabilir yazarken tekrar edebilirsiniz. Hatta sayıları şarkı olarak dahi söyleyebilirsiniz!

Bir kağıda yazıp üzerine bir bardak su koyabilir bir süre bekletip sonra o suyu içebilirsiniz. Ayrıca su dolu cam bir şişenin üzerine sayıları yazıp gün içinde o suyu içebilir böylece kendi şifalı suyunuzu hazırlamış olabilirsiniz. Montunuzun, pantolonunuzun cebinde, çantanızda ve cüzdanınızda sayılarınızı taşıyabilirsiniz.

Sayıları evinizin, ofisinizin, arabanızın herhangi bir yerine yazıp yapıştırabilir yastığınızın altına veya yatağınızın altına koyabilirsiniz.

Ya da benim gibi elinize kolunuza ağrıyan yerinize yazabilir hatta boynunuza, çantanıza, bileğinize istediğiniz sayılarla size özel hazırlanmış aksesuarlar fularlar takabilir tişörtünüzün üzerine sevdiğiniz sayı sekanslarınızı bastırabilirsiniz.

Sayıların titreşimini yaymak onlarla aynı rezonans alanında olmak için sizin aklınıza gelen bir yöntem var mı? Bence kendi yönteminizi bile bulabilirsiniz.

Sayıları söylerken dikkat etmeniz gereken bir şey var mı? Evet.

Sayıları her zaman tek tek okumalı ve tekrar etmelisiniz. 520 beş iki sıfır. 777 yedi yedi yedi olarak söylemelisiniz.

Söylemenin bir sınırı tekrar etmenin bir sayısı yok kendinizi sıkmadan kafanızı yormadan odaklanarak ve o sayılardan başka bir şeye takılmayarak yani süre tutmadan tekrar hesaplamadan çalışmak önemlidir.

Sayıları söylerken içinizden olumsuz düşünceler geçirmek, alay eder gibi davranışlar sergilemek, inanmadan söylemek, sorgulamak ve beklentiye girmek olmasını istediğiniz şeyin enerjisine uyumlanmanıza engel olacak ve sizde blokajlar oluşturacaktır.

Söylerken rahat olmaya çalışmalı ve söyledikten sonra beklenti içinde kalıp sürekli sorgulayıp, ne zaman olacak, hala olmadı, işe yaramayacak mı, olmayacak mı diye kendinizi tıkamayı bırakmalısınız.

Bir sekansın kimde ne zaman işe yarayacağı değişkendir. Kimi insan o enerji ile hızla uyumlanır iken bir başkasının inanması odaklanması ve uygulanması aylar sürebilir.

Unutmayın ki bir bütünün parçası olabilmek için onunla uyumlu olmak şarttır. Sekanslarla uyum içinde olabilmeyi başarırsak gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Yeter ki bilinçaltınızda blokaj yaratmayın.

Sizlere en sevdiğim sayıları da yazarak konuyu sonlandırmak isterim.

 • Mucizelere ihtiyacınız varsa 777.
 • Acil para için 520. Aşk için 938.
 • Sağlık için 3396815.
 • Ailede uyumlu ilişkiler istiyor iseniz 285555901 diyeceksiniz.

Ama hepsinden daha kıymetlisi benim için her şey iyi olacak kolay olacak 918197185 sekansıdır. Onu her gün, her an tekrar etmeyi seviyorum.

Unutmayın; yenilikleri yargılayarak, araştırmadan ve öğrenip denemeden ileriye doğru hareket edemezsiniz.

Sayılara şans verip enerjisini kullanmayı deneyin. Ve Mevlana’nın “Kuru duayı bırakın..! Ağaç isteyen tohum eker.” sözünü asla unutmayın.

Sevgiler…

3 Replies to “Sayıların Enerjisi

 • Sevtap Çetinkaya
  Sevtap Çetinkaya
  Reply

  Yine hayatımıza yön veren, sıkı sıkı tutunmamıza yönelik harika bir yazı olmuş. Kaleminize sağlık.

 • Masal Perisinin Dünyası
  Masal Perisinin Dünyası
  Reply

  Sayılara ilgim sizin paylaşımlarınızla oldu ve çok güzel deneyimlerim oldu. Şimdi ben de sizden paylaşılan sayfalardan ve kitaplardan öğrendiklerimi etrafımdakilerle paylaşarak ya da onların sorunlarına sayıları sunarak mutlu oluyorum. 🤗 Hayatta her şey bir tesadüf ve sizinle iyi ki karşılaşmışım Instagram hayatında. Güzel ve yol gösterici bu yazınız da çok güzel. 👏 Yüreğinize sağlık. 💜 519 7148 her şey mümkün. 💜

 • Mery
  Mery
  Reply

  Cam şişe aldım ama içinde camdan kırmızı deniz yıldızı var bunun bir sakıncası olur mu ? Şimdiden teşekkür ediyorum bilgi için 🍀 evrende herşey mümkündür

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir