Hakkımızda

kadınja

Kadinja.com 2009 yılında internet girişimcisi Cem Orman tarafından kurulmuştur. 2017 yılında beyaz bir sayfa açıp tasarımını ve tüm içeriklerini yenileyerek yepyeni modern bir görünüm ile yayın hayatına devam etme kararı almıştır.

Kadinja.com olarak kuruluş amacımız kadınlarımızı daha da bilinçlendirmek, çeşitli kategorilerde faydalı bilgiler sunmaktır. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için özgün anlatımlar ile kadınlarımıza fikir vermek amacını gütmekteyiz.

İlk ve tek düşüncemiz kadınlarımızdır. Doğru bilgiler aktarmak için sizlerleyiz. Karşılaştığınız ya da karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm bulmanıza yardımcı olmaktan başka bir niyetimiz bulunmamaktadır.

Kadın isterse her şeyin daha güzel olacağını biliyor ve buna inanıyoruz. O yüzden sitemizin sizlerle var olacağına, sizlerle büyüyüp gelişeceğine olan inancımız sonsuzdur. Öncelik verdiğimiz konuların başında ise sağlık, anne – çocuk, güzellik, moda, dekorasyon gelmektedir. İlerleyen zamanlarda yeni konu başlıklarıyla sizlerle buluşmayı umuyoruz.

Sağlık kategorimizde birçok hastalığa değinerek kadınlarımızın hastalıklar hakkında olan bilgilerini arttırmayı ve bu hastalıklar ile karşılaştıkları zaman panik yapmadan neler yapabileceklerini, nasıl davranacaklarını bilmelerine yardımcı olmayı istiyoruz.

Anne ve çocuk kategorimizde annelik, hamilelik başta olmak üzere birçok konuda ayrıntılı bilgiler vermeye çalışıyoruz. En çok önem verdiğimiz konulardan birisi olan anne – çocuk kategorisinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Biliyoruz ki bir kadın toplumu yönlendirecek güce sahiptir. Bunu kadın dünyaya getirip yetiştirdiği çocuklar ile yapabilmektedir. O nedenle her zaman önceliğimiz sağlık ve anne çocuk olacaktır.

Yemek tarifleri kategorimizde yöresel olan ya da olmayan birçok yemeği tanıtıyoruz ve tanıtmaya çalışıyoruz. Yemeklerin yapılırken damak tadına göre farklılıkların olabileceğinin farkındayız. Günümüzde fast food tarzı yaşam gittikçe ülkemizde de hızla yayılmaktadır. Bundan dolayı tek amacımız güzel olan yemeklerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasına ve bu enfes yemeklerin herkes tarafından tadılmasına imkân sağlamaktır.

Aşk ve ilişkiler kategorimizde her ilişkinin başlangıçta güzel bir şekilde başladığının ama zamanla bazı sıkıntıların yaşandığının farkında olan kadinja.com olarak buradaki hedefimiz ise mutlu bir ilişki ve evlilik için yapılabilecek bazı küçük ayrıntılar vermek ve bu ayrıntılar ile hem sizin hem de partnerinizin kendisini daha iyi hissedeceğinin farkında olmanıza yardımcı olmaktır. Her kadın ilişkisinde mutlu olmayı hak etmektedir. Bu nedenle ilişkilerde atılacak olan her adımın dolaylı bile olsa sizin mutluluğunuzu arttıracağını da unutmamanız gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz.

Moda kategorimizde her kadının her zaman güzel olduğunun farkında olduğumuzun bilincinde olacak şekilde hareket ediyoruz. Kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Kadınların giyinirken yaptığı hataları en aza indirmelerini hatta hiç yapmamalarını istediğimiz için bu kategorimizi hizmetinize sunuyoruz.

Astroloji kategorimizde astrolojinin insan üzerindeki etkileri hakkında bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Doğum haritasının kişiliğe olan etkisinin farkındalığını arttırmayı amaçlıyoruz.

Hesaplamalar kategorimizde vücut kitle hesaplamaları gibi hesaplama araçları vererek biyolojik açıdan kadınlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hesaplamalar sonucunda gerekli görüldüğü takdirde almanız gereken önlemleri n neler olabileceği hakkında bilgiler sunuyoruz.

Daha birçok yeni kategoriyi ilerleyen dönemlerde hizmetinize sunacağımızın da şimdiden kadınlarımıza haberini veriyoruz.

Kadinja.com artık sadece bizim değil tüm kadınlarındır. Sitemiz tüm kadınlarımıza hayırlı ve de uğurlu olsun.