Kadinja.com 2009 yılında internet girişimcisi Cem Orman tarafından kurulmuştur. 2017 yılında beyaz bir sayfa açıp tasarımını ve tüm içeriklerini yenileyerek yepyeni modern bir görünüm ile yayın hayatına devam etme kararı almıştır.

Kadinja.com olarak kuruluş amacımız kadınlarımızı daha da bilinçlendirmek, çeşitli kategorilerde faydalı bilgiler sunmaktır. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak için özgün anlatımlar ile kadınlarımıza fikir vermek amacını gütmekteyiz.

İlk ve tek düşüncemiz kadınlarımızdır. Doğru bilgiler aktarmak için sizlerleyiz. Karşılaştığınız ya da karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm bulmanıza yardımcı olmaktan başka bir niyetimiz bulunmamaktadır.

Kadın isterse her şeyin daha güzel olacağını biliyor ve buna inanıyoruz. O yüzden sitemizin sizlerle var olacağına, sizlerle büyüyüp gelişeceğine olan inancımız sonsuzdur. Öncelik verdiğimiz konuların başında ise sağlık, anne – çocuk, güzellik, moda, dekorasyon gelmektedir. İlerleyen zamanlarda yeni konu başlıklarıyla sizlerle buluşmayı umuyoruz.

Kadinja.com artık sadece bizim değil tüm kadınlarındır. Sitemiz tüm kadınlarımıza hayırlı ve de uğurlu olsun.