Bu Sene Gelin Olmaya Mı Karar Verdiniz?

0
408
gelin olmak

Gelin olmak başlı başına bir iş, kocaman bir organizasyon. Detaylarını düşündükçe başınızı döndürüyor değil mi? Yeni hayatınızın tüm hazırlıkları liste halinde karşınızda. “Hoş geldiniz” düğün telaşına!

Düğün hazırlıklarına başlarken öncelikle sakin olmalı ve işleri sıraya koymalısınız. Ana başlıkları belirleyip zamana yaymalı ve stresinizi minimumda tutarak ilerlemelisiniz.

Unutmayın! Sevdiğiniz insanla kendinize yeni bir hayat kuruyorsunuz, düşüneceğiniz çok fazla şey var!

Derin bir nefes alın ve kararınızı verin; siz “Önce düğün mü yoksa ev mi?” diyen gelin adayısınız. Elbette tüm bu hazırlıkların imkan ve zamanınızla doğru orantılı olduğunu biliyorum. Bu noktada kararınızı verip hızlıca ilerlemeniz gerekecek, zamanınız çok kıymetli.

Önceliğiniz hangisi olursa olsun düğün gününüzün sizin için çok özel olduğunu unutmamalısınız. Görünüşünüz duygularınızı yansıtmalı ve sonuç size benzemeli.

Bu nedenle gelinliğiniz, saçınız, makyajınız ve fotoğrafçınızı en sona bırakmayın. O gecenin prensesi sizsiniz. En çok eğlenmesi gereken de siz olmalısınız. Bu değerli gün için zaman azaldıkça meşgul zihniniz ve yorulan bedeniniz kararlarınızı etkileyebilir, yanıltabilir.

gelin koçu

Düğün günü için hiçbir şeyin sürpriz olmasına izin vermemelisiniz. Çünkü o gün hayallerinizin gerçek olduğu, en mutlu gün…

Şimdi düşünün ve imkanlarınızı gözden geçirin, sizin için düğün hazırlıklarına nereden başlamamak daha uygun olacak. Yok ben tüm bunları tek başıma halledemem derseniz de gelin koçunuz olarak her zaman buradayım.

İlginizi Çekebilir:  Bazı Sevgiler Zaaftır

Şimdiden bu yıl evlenecek olacak gelinleri ve damatları tebrik ediyorum. Artık bana hem www.gelinkoclugu.com sayfamdan hem de www.kadinja.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sevgi ışığınız olsun…

Önceki İçerikBale Sanatçısı Tan Sağtürk İle Röportaj
Sonraki İçerikŞarkıcı Nadide Sultan İle Röportaj
2005 yılından beri yöneticisi olduğu MALİ Kuaför bünyesinde gelin koçluğu yapan Seval Keleş Durmaz, 2011 yılında evlendikten sonra gelin koçluğu yapmaya başladı. Her şeyin kusursuz olması için onlar adına en ince detayı bile düşünüp, planlayacak bir rehbere ihtiyaçları var. Hazırlık süreci, gelin saçı ve makyajı nasıl olacak, hayal ettiği gibi görünecek mi, zamanında kuaförden çıkabilecek mi, hangi makyaj malzemeleri kullanılacak gibi soruların cevaplanması ile başlıyor. Seval Keleş Durmaz amacının, bu anı daha önce yaşamış biri olarak gelin adaylarının en özel günün keyfini çıkarmasına yardımcı olmak olduğu söylüyor. Düğün öncesi gelin adayı ile yapılan görüşmelerde istekleri, hayalindeki saç modeli ve makyaj stili öğrenilip bunların yapılmasını uygun olup olmayacağı belirleniyor. Sonrasında ise gelinlik modeline, damatla olun boy uyumuna, düğün yeri konseptine, cilt tipine göre saç ve makyaj belirleniyor. Konusunda uzman profesyonel MALİ Kuaför ekibi de gelinin kendini prenses gibi hissetmesini sağlayacak saç ve makyaj uygulamasını gerçekleştiriyor. MALİ Kuaför; Yeşilköy, Florya, Avcılar/Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Hilltown Avm, Piazza Avm salonlarında uzman ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve devamlılık ilkeleri doğrultusunda hizmet veriyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Adınızı yazınız