Gelin olmak başlı başına bir iş, kocaman bir organizasyon. Detaylarını düşündükçe başınızı döndürüyor değil mi? Yeni hayatınızın tüm hazırlıkları liste halinde karşınızda. “Hoş geldiniz” düğün telaşına!

Düğün hazırlıklarına başlarken öncelikle sakin olmalı ve işleri sıraya koymalısınız. Ana başlıkları belirleyip zamana yaymalı ve stresinizi minimumda tutarak ilerlemelisiniz.

Unutmayın! Sevdiğiniz insanla kendinize yeni bir hayat kuruyorsunuz, düşüneceğiniz çok fazla şey var!

Derin bir nefes alın ve kararınızı verin; siz “Önce düğün mü yoksa ev mi?” diyen gelin adayısınız. Elbette tüm bu hazırlıkların imkan ve zamanınızla doğru orantılı olduğunu biliyorum. Bu noktada kararınızı verip hızlıca ilerlemeniz gerekecek, zamanınız çok kıymetli.

Önceliğiniz hangisi olursa olsun düğün gününüzün sizin için çok özel olduğunu unutmamalısınız. Görünüşünüz duygularınızı yansıtmalı ve sonuç size benzemeli.

Bu nedenle gelinliğiniz, saçınız, makyajınız ve fotoğrafçınızı en sona bırakmayın. O gecenin prensesi sizsiniz. En çok eğlenmesi gereken de siz olmalısınız. Bu değerli gün için zaman azaldıkça meşgul zihniniz ve yorulan bedeniniz kararlarınızı etkileyebilir, yanıltabilir.

gelin koçu

Düğün günü için hiçbir şeyin sürpriz olmasına izin vermemelisiniz. Çünkü o gün hayallerinizin gerçek olduğu, en mutlu gün…

Şimdi düşünün ve imkanlarınızı gözden geçirin, sizin için düğün hazırlıklarına nereden başlamamak daha uygun olacak. Yok ben tüm bunları tek başıma halledemem derseniz de gelin koçunuz olarak her zaman buradayım.

Şimdiden bu yıl evlenecek olacak gelinleri ve damatları tebrik ediyorum. Artık bana hem www.gelinkoclugu.com sayfamdan hem de www.kadinja.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sevgi ışığınız olsun…