Nasıl Bir Yol Haritası Çizdiğinizin Farkında Mısınız?

0
168
nasıl bir yol haritası

Her birey hayatının çok daha güzel olması için çabalar. Bu çok daha güzel kavramı da kişinin bakış açısına göre değişkendir tabii ki. Çünkü kimine göre daha çok para kazanmak, kimine göre daha çok takdir almak, kimine göre de daha çok bir şeylere sahip olmak demektir. Peki, sizin için ne ifade ediyor hayatın çok daha güzel olması?

Aslında pandemi döneminde pek çok şeyin farkına varmaya başladı her birey. Kendisine bir yol haritası çizerken asıl değerlerini ne kadar geri plana attığını, asıl vakit ayırması gereken sevdiklerine, ailesine, kendisine ne kadar az vakit ayırdığını hatta bu az vakit ayırmadan dolayı ne kadar az iletişimde olduklarını ve bir arada olunmaya başlandığında iletişime geçerken nasıl zorlanıldığını, o çok istediği şeyler yerine kendisine ve kendi sağlığına ne kadar dikkat etmesi gerektiği ve daha pek çok şeyi fark etti…

Hayatı sürdürebilmek için temel ihtiyaçlar hiyerarşisiyle karşı karşıya kalındığını fark ettiren bir süreç oldu ve olmaya da devam ediyor. Bu yüzden kendinize bir yol haritası çizerken gerçekten değerlerinize uyan şeylere mi yer vermişsiniz yoksa sadece bitmek bilmeyen isteklere mi yer vermişsiniz sizde tekrar gözden geçirdiniz değil mi? Hala gözden geçirmediyseniz, şimdi tam zamanı! Hadi bir kağıt kalem alın elinize ve yazın yol haritanızdakileri…

İlginizi Çekebilir:  Rüzgar

Bir şeylerin değiştiğini ya da değişme zamanı geldiğini mutlaka fark edeceksiniz.

Her yeni gün, yeni bir umut demektir!

Sormak istedikleriniz olduğunda info@kesfetozu.com mail adresine yazarak bana ulaşabilirsiniz ya da birlikte nasıl bir yol haritası oluşturabiliriz diye merak ettiğinizde www.kesfetozu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikÇocuklarda Kaygı Bozukluğu
Sonraki İçerikİlişkiler
Uzmanlıktan mentörlüğe, mentörlükten yöneticiliğe uzanan 15 yılı aşan iş tecrübesiyle Marka İletişimi mezunu olarak, artık saymayı bırakmış olduğu aldığı sayısız eğitimle 7 sene önce müşteri ilişkileri, etkili iletişim, stres yönetimi ve kariyer yönetimi ile ilgili bireysel danışmanlık yapmaya başlayan Aslı Saka; bu sürecin paralelinde NLP, koçluk, davranış bilimleri eğitimlerini de tamamlamıştır. Motivasyon & Kariyer Koçu olarak hayatında ve kariyerinde yeni bir sayfa açmak isteyen fakat nereden başlayacağını bilemeyen, kariyerinde belli bir noktaya gelen ve bir noktada tıkandığını düşünen ve ne yapacağımı bilmiyorum diyen, kendi işini kurmak, sevdiği işi yapmak isteyen kadınların ve kadın girişimcilerin özgüven eksikliği, kararsızlık ve cesaret edememe problemlerini çözmelerini ve emin adımlarla yollarında ilerlemelerini sağlıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Adınızı yazınız