Emsal doğan’dan muhteşem kaş ve kirpikler için doğal çözümler. Kağıtları kalemleri hazırlayın.

Stres Ve Yanlış Diyet Bile Kaş Ve Kirpikleri Döker

Doğal dökülme süresinin yanı sıra kirpik ve kaşlarımız stres ve depresyon, hamilelik, makyaj ürünleri, yanlış kullanılan ürünler, demir, çinko eksikliği ve kansızlık, kalitesiz rimel kullanımı, son kullanma tarihi geçmiş rimel kullanımı, makyajla uyuma, ağır bir rejim ile yaşanan vitamin kayıpları, ani şoklar nedeniyle dökülür.

Yüzümüzde en önemli detaylardan biridir kirpik ve kaşlarımız. Özellikle kaşlar, yüzün anlamıdır, çerçevesidir.

Yanlış alımla, yanlış şekil vermeyle bile tüm ifadeniz değişebilir.

emsal doğan kaş ve kirpik serumu

Cildimize Bakım Yapıyorsak, Kaş Ve Kirpiklerimiz De Bakım İster

Nasıl ki elimizi ve cildimizi nemlendirip, bakımını düzenli yapıyorsak kaşımıza kirpiğimize de aynı düzeni göstermemiz gerekiyor.

İlla ki kaşımız döküldükten sonra, bir şeyi kaybettikten sonra bakım olmasın hayatımızda… Var olan güzelliğimizi korumak adına, kaşımıza ve kirpiğimize özen gösterelim.

Gerekli vitaminleri hem içerden yani beslenmeyle hem de dışardan takviye edelim.

Evde kendinizin rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemi paylaşmak isterim.

Saf Bademyağı Ve Sarımsak Mucizesi

Dermaroller adını verdiğimiz küçük, pratik bir aletle, kaşımızın üzerinden geçerek, gözenekleri açtıktan sonra sarımsak ve badem yağını kaşınıza sürerek iyice yedirip, bekletebilirsiniz. 1 adet sarımsağı 2’ye bölerek kaşınızın üzerine, Dermaroll’un ardından sürmeniz, onun üzerine de badem yağını sürüp, parmaklarınızla hafif dokunuşlarla masaj yapmanız ve o badem yağını kaşınızın üzerinde bekletmeniz yeterli olacaktır. Badem yağını ve Dermaroller’i eczane ve aktarlardan temin edebilirsiniz.

kaş kirpik serumu

Emsal Doğan Kaş Ve Kirpik Serumu

Bu şekilde uğraşmak istemiyorsanız, sarımsak kokusundan rahatsızsanız, masajla zaman geçirmek istemiyorsanız, benim de kendi kullandığım ve sosyal medya hesaplarımdan her zaman kaş ve kirpiklerimi gururla paylaştım ürünüm “Emsal Doğan Kaş ve Kirpik Serumu” hayatınızı kolaylaştıracak ve kaş ve kirpiklerinizi düzenli kullanımda hayal bile edemeyeceğiniz sağlıklı ve uzun bir görünüme kavuşturacak.

Kaş ve kirpik serumum kıl köklerini besleyici içeriklidir, kaş ve kirpiğin dökülme döngüsünü geciktirir. Ve yeni çıkan kılların daha sağlam ve kalın çıkmasına yardımcı olur. Sistemli kullanımla 2 ay içinde sonucu görmeye başlarsınız, 2 ay sonra düzenli devam ettiğiniz takdirde kaşlarınızı ve kirpiklerini en yakınlarınız bile fark edecek…

Nefise Karatay, Betül Demir, Seda Üren, Gülşah Saraçoğlu, Linet, Elif Karlı, gazeteci Seyhan Erdağ gibi ünlüler de serumu kullanıp memnun kalan kadınlar.

Kaş ve kirpik serumum 2019 yılının “En İyi Kozmetik Ürünü” de aldı, gerçekten gururluyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir