Kaliteli markalar içerisinde yer alan İzipizi bebek güneş gözlüğü, %100 UV korumasıyla bebeklerin hassas gözlerini koruma altına almak için tasarlanır. Güneşten gelen zararlı ışınları süzerek bebeğinizin gözüne ulaşmasını engeller. Farklı yaş gruplarına hitap eden modeller, tasarım ve model açısından alternatif sunar. Kaliteli materyallerden üretilen tasarımlar, optimum koruma sağlayarak güvenli bir kullanım sağlar. Gözünüzü arkada bırakmayan gözlükler sayesinde en güzel havaların tadını çıkarabilirsiniz.

Küçük yaşlardan itibaren tarzını ortaya koyan miniklerin gözlükleri de stillerine uygun olarak tasarlanır. Dikkatleri üzerine çeken bebek ve çocukların severek kullanacağı rengarenk modeller en tarz aksesuar görevini üstlenir. Sarı, kırmızı ve mavi gibi renklerin yanında yeşil nane, şeftali, şeker pembesi gibi renkler de bulunur. Kare, oval, yuvarlak cam ve çerçeve modelleri bebeğinizde kusursuz bir uyum sağlar.

bebek güneş gözlüğü

Bebek Güneş Gözlüğü Tavsiye

Bebeğiniz için gözlük seçimi önemlidir. Her mevsim etkisini gösteren güneş ışınları, bebeğinizin göz sağlığını koruması için önemlidir. Karlı havalarda yansıma yapan, yazın en sıcak yüzünü gösteren güneşten gerekli vitaminleri alırken göz koruması şarttır. Bebeğinizin göz yapısına uyan, küçük yaşlardan itibaren alıştırılması gereken gözlükler yaş gruplarına ayrılır. Bebek güneş gözlüğü tavsiye incelemesi yaparken, 0-12 ay bebek güneş gözlüğü, 12-21 ve 12-36 bebek güneş gözlüğü modellerini göz önünde bulundurmanız gerekir. 3-5 yaş arasında olan Kids Plus koleksiyonları da İzipizi farkıyla öne çıkar.

Hassas yapıya sahip olan bebeklerin gözlerini korumak için kaliteli bebek güneş gözlüğü almanız gerekir. Dışarıya çıkarken, parkta ve bahçede oynarken onların güvenli bir ortamda hareket edebilmesi için doğru gözlüğü seçmeniz önemlidir. İzipizi bebek güneş gözlüğü çeşitleri hem tasarımı hem de yüksek korumasıyla güvenle kullanabileceğiniz modeller arasındadır. Polarize camları sayesinde görüş alanını netleştirerek rahat iletişim kurmasını sağlar. Bisphenol A-free ve hipoalerjenik yapısı ile sağlıklı bir kullanım fırsatı tanır.

bebek gözlüğü

Bebeğinizin Gelişimine Uyum Sağlayan Gözlükler

Hareketi seven ve sınır tanımayan bebekler için gözlükte kullanılan malzemeler önemlidir. Koşup oynarken kendisine zarar vermeyen modelleri seçmek önceliğiniz olmalıdır. Cam, çerçeve ve yan kolon yapıları dikkat etmeniz gereken özelliklerdendir.

Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz İzipizi bebek gözlüğü ultra ayarlanabilir esnek kayışı ile sürekli gelişim gösteren bebeklerin bu sürecine uyum sağlar. Hareket özgürlüğü tanıyan silikon yan yapısı bebeğinizin başını nazikçe sararak zarar vermesini engeller. Benzersiz tasarımlar ve özel koleksiyonlar Popcorner distribütörlüğü ile sizlerle buluşuyor. Bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin severek kullanabileceği gözlük modelleri, özgün tasarımları ve kalitesiyle güneşten keyif alma imkanı sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir