Nazar yada göz değmesi veya yıldız düşüklüğü gibi terimleri hayatımızın her anında duymuşuzdur. Özellikle kalabalık ortama girdiğimizde kişi kendini yorgun yada halsiz hissettiğinde o ortamdan çıktığında nazar değdiğinden yada enerjisinin çok düştüğünden bahseder. Bunun sebebi; bizler nazarı göz enerjisinden alırız. Kişi kontrol edemediği yüksek frekans ve enerjisiyle karşısındaki kişiye baktığında aslında bunu bilinçsiz yapar, karşısındaki kişinin enerjisini ve frekansını aşağıya çeker. Karşısındaki kişinin enerjisi ve frekansı düşük olduğundan dolayı da etkilenir.

Bu durumda ne yapmamız gerekiyor. Özellikle kalabalık bir ortama girmeden önce orgonit pandül mutlaka görünür bir şekilde üzerimizde taşımamız gerekiyor. Orgonit pandül içerisinde doğal taşlar ve elementler sayesinde üzerimizdeki negatif enerjiyi, pozitif enerjiye dönüştürerek enerjimizi yükseltir. Kişi kalabalık ortama girdiğinde üzerindeki doğal taş ilgi çektiğinden dolayı direk gözden gelen enerji doğal taşa tesir eder. Eğer ki negatif enerjiye maruz kalmışsak da doğal taşların renklerinde değişimler olur. Orgonit pandül içerisindeki elementler sayesinde kendi kendine temizlediği için topraklamaya da gerek kalmaz.

Diğer bir yöntem ise dualardır. Dışarı çıkmadan önce okunan koruma duaları ile kişi kendini negatif enerjiye kapatır. Duaların frekansını ve titreşimine giren kişi negatif enerjiye maruz kalmaz. Üzerimizdeki negatif enerjiyi ellerimizle üzerimizi süpürürsek de o frekansı dönüştürmüş oluruz.

nazar boncuğu

Bizlerin şifa kanalları gözler, eller ve ayaklardır. Bu yüzden su ile arınmadan da faydalanmak gerekir. Günde 5 kere ayak tabanlarını soğuk su ile yıkayan bir kişi üzerindeki negatifi de temizlemiş olur. Bununla ilgili detaylı bilgileri Topraklama Eğitimi’nde anlatıyorum. Kişi negatif enerjiyi kendine nasıl kapatacağını, elektrik manyetik enerjiye maruz kalmışsa nasıl temizleyeceğini, doğal bitkilerle ve dualarla nasıl arınacağını detaylı olarak 2,5 saatlik eğitimde öğrenmiş oluyorlar. Böylelikle negatif enerjiyi kontrol etmiş oluyorlar.

Pozitif düşünce ve pozitif bakışla bakabileceğimiz ortamlarımız olması dileğimle. Peygamber Efendimizin deyişi ile bitirmek istiyorum yazımı: “İnsan insanın aynasıdır. Kişi, kendisi nasılsa karşısındaki insanı da öyle görür.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir