Enerji Vampirleri

0
355
enerji vampirleri

Nazar yada göz değmesi veya yıldız düşüklüğü gibi terimleri hayatımızın her anında duymuşuzdur. Özellikle kalabalık ortama girdiğimizde kişi kendini yorgun yada halsiz hissettiğinde o ortamdan çıktığında nazar değdiğinden yada enerjisinin çok düştüğünden bahseder. Bunun sebebi; bizler nazarı göz enerjisinden alırız. Kişi kontrol edemediği yüksek frekans ve enerjisiyle karşısındaki kişiye baktığında aslında bunu bilinçsiz yapar, karşısındaki kişinin enerjisini ve frekansını aşağıya çeker. Karşısındaki kişinin enerjisi ve frekansı düşük olduğundan dolayı da etkilenir.

Bu durumda ne yapmamız gerekiyor. Özellikle kalabalık bir ortama girmeden önce orgonit pandül mutlaka görünür bir şekilde üzerimizde taşımamız gerekiyor. Orgonit pandül içerisinde doğal taşlar ve elementler sayesinde üzerimizdeki negatif enerjiyi, pozitif enerjiye dönüştürerek enerjimizi yükseltir. Kişi kalabalık ortama girdiğinde üzerindeki doğal taş ilgi çektiğinden dolayı direk gözden gelen enerji doğal taşa tesir eder. Eğer ki negatif enerjiye maruz kalmışsak da doğal taşların renklerinde değişimler olur. Orgonit pandül içerisindeki elementler sayesinde kendi kendine temizlediği için topraklamaya da gerek kalmaz.

Diğer bir yöntem ise dualardır. Dışarı çıkmadan önce okunan koruma duaları ile kişi kendini negatif enerjiye kapatır. Duaların frekansını ve titreşimine giren kişi negatif enerjiye maruz kalmaz. Üzerimizdeki negatif enerjiyi ellerimizle üzerimizi süpürürsek de o frekansı dönüştürmüş oluruz.

nazar boncuğu

Bizlerin şifa kanalları gözler, eller ve ayaklardır. Bu yüzden su ile arınmadan da faydalanmak gerekir. Günde 5 kere ayak tabanlarını soğuk su ile yıkayan bir kişi üzerindeki negatifi de temizlemiş olur. Bununla ilgili detaylı bilgileri Topraklama Eğitimi’nde anlatıyorum. Kişi negatif enerjiyi kendine nasıl kapatacağını, elektrik manyetik enerjiye maruz kalmışsa nasıl temizleyeceğini, doğal bitkilerle ve dualarla nasıl arınacağını detaylı olarak 2,5 saatlik eğitimde öğrenmiş oluyorlar. Böylelikle negatif enerjiyi kontrol etmiş oluyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Çakralar ve Bu Çakraların Duygu ve Düşüncelerle Oluşturduğu Rahatsızlıklar

Pozitif düşünce ve pozitif bakışla bakabileceğimiz ortamlarımız olması dileğimle. Peygamber Efendimizin deyişi ile bitirmek istiyorum yazımı: “İnsan insanın aynasıdır. Kişi, kendisi nasılsa karşısındaki insanı da öyle görür.”

Önceki İçerikEbegümeci Nedir? Ebegümecinin Faydaları ve Yan Etkileri Nelerdir?
Sonraki İçerikKadın Olmak
Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Uygulama İletişim bölümünü bitirdim. Sandiego State Univeristy, ALI, The Intensive English for Communication (IEC) programına katıldım. 20 yıllık kurumsal yabancı firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra, Reiki ile tanışarak dünyaya geliş amacımı buldum. Çalışmalarım; Reiki Master, 4. Element Bioenerji Eğitmeni, orgonit taşlarla şifa çalışmaları, dualarla arınma, topraklanma eğitmeni, orgonit pandül çalışmaları, birebir yada uzaktan şifa seansları, ilişki şifalandırma çalışmaları, beyin frekansları ile çalışmalar, pozitif olumlamalar, kişiye özel ve rahatsızlıklara göre şifa çalışmaları, mekan (ev ve iş yeri için) enerji temizliği, tibet çanları ile ses ve frekans çalışmaları ve meditasyonlar yapmaktayım.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Adınızı yazınız