Hastalık diye birşey yok, hasta eden duygu ve düşünceler var. Bu hasta eden duygu ve düşünceler çakralarımızda blokaj yaratarak enerjimizi ve frekansımızı düşürür. Bedenimizde bilinen 7 çakra vardır, kadim bilgilerine göre daha da fazla çakra bulunmaktadır. Bugün bilinen 7 çakradan bahsedeceğim.

Birinci çakra; Kök çakrasıdır ve dünya halleri ile başlar .Nefsi Emmare dediğimiz kısım . Bizler dünyaya ruhumuzu beslemek için geldik.Dünya hayatını anlamak ve köklenmek. Bu çakranın elementi Topraktır. Topraklanmak yani bedendeki negatif frekans ve enerjileri arındırmak ve kişinin frekansını arttırması. Kişinin frekansı ne kadar yükselirse o kadar tesirlere karşı dirençli olur.Bu çakra blokajlı olması durumunda kabızlık, iştahsızlık, isteksizlik, diz problemleri, kemik hastalıkları, şişmanlık, hemoroid problemleri, sık sık hastalanma, korku, endişe, tembellik, depresyon olur. Kişiye özel çakra bilekliği ile kişi şifalanmaya başlar ve yapılan bioenerji seansı ile kök çakradaki blokaj kaldırılır.

İkinci çakra; Sakral Çakra’dır. Ana konu cinsel enerjiler ve duygulardır. Elementi sudur. Çakra blokajlı olduğunda, gerçek hislerini ifade edememe, cinsel problemler, idrar yolları enfeksiyonu, aşırı isteklilik yada isteksizlik, bel ağrıları, siyatik, kadın hastalıkları, üreme ile ilgili sıkıntılar, regl sancıları, rahimle ilgili sıkıntılar olur. Sakral çakraya özel hazırlanmış çakra bilekliği ve bioenerji seansı ile kişi sağlığına kavuşur.

Üçüncü çakra; Solar plexus (Mide Çakrası): Elementi ateştir. Bu çakra dengesiz yada blokaj olduğunda; mide ünseri, sindirim sistemi bozukluğu, böbreklerde yada safra kesesinde kum yada taş oluşması, kolit, şeker hastalığı, bağırsak problemleri, hazımsızlık gibi rahatsızlar oluştururken , duygusal anlamda üzüntü, keder, maddi yada manevi kayıplar, endişe, stres bu çakrayı bloke eder.Kişiye yaptırılan affetme çalışması ve bioenerji seansları ile hastalık şifalanır.

çakra nedir

Dördüncü çakra; Kalp çakrasıdır. Yeri kalp ve göğüs merkezi. Elementi Havadır. Dengesiz yada blokajlı olduğunda; kalp yetmezliği, kalp kapakçıkta kalınlaşma, astım, göğüs ağrıları, meme kanseri olur. Duygusal ve düşüncesel olarak yalnızlık, sevgiyi alıp vermede dengesizlik, korku, affetmeme, karışık duygular, başkalarını sömürme, nefret duygusu bu çakrayı bloke eder. Kişiye özel affetme çalışması, doğal taşlarla yapılan kalp çakrası bilekliği ve bioenerji seansı ile kişi şifalanmaya başlar.

Beşinci çakra: Boğaz çakrası. Elementi Sesler. Yeri, boğazın merkezi. Ana konu: İletişim ve kendini ifade etme. Dengesiz yada blokajlı olduğunda tiroit problemleri, ses telleri ile ilgili problemler, boğaz akıntısı, balgam çıkarma, yemek borusu problemleri gibi sıkıntılar oluşurken duygusal ve düşüncesel olarak kendi ifade edememe, hayır diyememek, o üzülmesin yada mutsuz olmasın diye söylenmesi gerekenleri söylemeyip içine atma bu çakrayı bloke eder. Kişiye özel hazırlanmış doğal taştan bileklik ve özel hazırlanmış pandül ile hayır deme çalışma olumlamaları verilirken, bioenerji seansı ile kişinin çakra blokajı kaldırılır ve kişi şifalanmaya başlar.

Altıncı çakra: Üçüncü Göz Çakrası Yeri: Kaşlarının arası. Ana konu: Sezgi ve Algı. Elementi: Spiritüel vizyon (Işık)

Bu çakra blokajlı yada dengesiz olduğunda stress, halisünasyon, uyku eksikliği, hafıza kaybı, diş sıkma, zihinsel problemler, sezgiden korkma, algıyla ilgili sıkıntılar oluşur. Bu çakra için doğal taştan hazırlanmış bileklik ve bioenerji seansı ile kişi rahatlar ve şifalanır.

Yedinci çakra: Tepe çakrası. Yeri: Başın tepesi, Ana konu: Ruhu Anlayış

Elementi: Kaynak Bu çakra blokajlı olduğu zaman Korku, uyku problemleri, baş ağrısı, migren, panik atak , beyin ile ilgili problemler, ruhsal problemler, takıntı gibi rahatsızlıklara neden olur. Kişiye özel doğal taştan bileklik ve bioenerji seansı ile kişi şifalanmaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir