Işıklar, İstanbul saatiyle 05:41’de Aslan burcunun 26 derecesinde yeni ayı gerçekleştirmeye doğru hızla ilerliyor.

Astrolojide yeni aylar yeni başlangıçlar anlamı taşıyor. Güneş Aslan kendi evinde son derece güçlü, rahat ettiği yücelimde bir durumda olduğu halde Merkür Aslan, Mars Koç burcunda güçlü bir gezegen görünümü oluşturuyor. Dolayısıyla ateş ve hava grubu burçlarına yararlanabilecekleri bir Ağustos ayı yaşattı. Aslan / Koç burcu enerjilerinin etkisiyle eğlence ve tatil planlarının doyasıya yaşandığı öngörülebilir.

Ancak yeni ay gerçekleşmeden önce 17 Ağustos saat 18:21’de Merkür, Güneş’in kalbine yerleşecektir. Merkür ve Güneş kavuşumları haber, iletişim ve zihinsel faaliyetlerin hızlandığı görülür. Özellikle Aslan / Koç / Yay / Kova / İkizler ve Terazi burçları ve bu burçlarda gezegenleri olan öncelikle Merkür’ü olan haritalar birinci derecede etki alan haritalar olacaktır. Yeni projeler, yeni başlangıçlar vs. mesaj ve haberleşmenin yoğunluğunda ayrıca arzu ettikleri elektronik araç ve gereçleri de yenileme fırsatı bulanlarda olabilecektir. Beklenilen haberler sonuçlanabileceği süreç olabilir.

Güneş ve Merkür kavuşumunun olumlu enerjileri eşliğinde 19 Ağustos’ta yeni ay haritası iki hafta süresince ateş ve hava elementi burçlarına desteğini eksik etmiyor. Planları gerçekleştirmek adına fırsatlar sunuyor.

22 Ağustos tarihinden itibaren Güneş Başak burcunda bir aylık süreci yönetmek adına zamanda yolculuğuna devam ediyor olacak. Güneşin burç değiştirmesiyle başta ülkemiz olmak üzere kaotik ve belirsiz bir süreci ifade ediyor. Özellikle Balık / Başak / Yay burcu etkisinde olan haritalar yaşamlarında var olan belirsizlikleri çözmek üzere uğraşıları olabileceği öngörülebilir. Küresel ve bireysel anlamda belirsizlik etkisi Eylül’ün 1 / 2 / 3’den itibaren olmak üzere yoğunlaşacağı ve on dört günlük bir sürecin bu yoğunlukla devamı söz konusu olabilir. Sağlık konuları, küresel salgın konularının tekrar gündemde olabilmesi söz konusu

Aslan Burcunda Yeni Ayın Yükselen Burçlara Etkileri

Koç: Bu ay beklediğiniz haberleri almış olabilir ve yarım kalan planlarınızı tekrardan gerçekleştirmek adına uğraşlarınız olabilir. Yeni ilişki başlangıçlarıyla meşgul olabilir, var olan ilişkiler için ise keyifli bir süreçtesiniz. Fakat ailevi ve kariyer mücadeleniz devam ediyor olabilir.

Boğa: Aile büyüklerinin sorumlulukları veya aile içi konularınızla meşgul olmak durumu hasıl olabilir. Bir çok Boğa burcu yaşamlarında radikal değişim ve yenilenmelere zamanını ayırıyor olabilir. Değişiyorsunuz.

İkizler: Yeni ay ve Ağustos ayını en verimli değerlendiren burçlardan olan İkizler 23 Ağustos’tan itibaren karar almak ve planları gerçekleştirmek adına karar vermek noktasında beklemeyi tercih edebilirler.

Yengeç: Yeni ay gelir giderler konusunda savurganlık sürecini işaret ediyor. Savurganlıkla beraber gelir kaynaklarını konusunda iyileşme söz konusu. Yeni bir ilişkiye, yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilir Yengeç burçları.

Aslan: 23 Ağustos’a kadar eğlence, seyahat, aşk ve ilişkiler konsun da destek aldığınız halde aile, eş ve kariyer konusunda hala taşlar yerine oturmadı. Siz de değişime devam ederken enerjik bir ayı bitirmek üzeresiniz. Gelir ve giderler noktasında mücadele ederek bir denge kurmak isteyebilirsiniz. Yeni ilişkilere adım atmak sizlerin de gündeminde olabilir.

Başak: 23 Ağustos’tan itibaren planları gerçekleştirmek noktasında bir yoğunluk sizi bekliyor. Konu ve olaylarda karar almak / almamak noktasında belirsizlikleri netleştirmek çabanız olabilir.

Terazi: Sağlık, aile büyükleri yada eşlerle ilgilenmeye devam ederken, günlük rutini yakalamak arasında koşuşturmacalar söz konusu olabilir.

Akrep: Yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Devam eden ilişkilerde partnerle zamanı değerlendirmek isteyebilir çoğu Akrepler. Sizlerin de yaşamlarımda radikal değişimler söz konusu olabilir. Aile büyükleri, aile ve kurma konularınız söz konusu.

Yay: Verimli bir ayın ardından 23 Ağustos’tan itibaren konu ve olayları gerçekleştirmek adına yoğunlaşma söz konusu. Enerjilerinin yüksek olduğu süreçte karar almak ve plan yapmak noktasında bekleme süreci söz konusu olabilir.

Oğlak: 23 Ağustos’tan itibaren kardeş, yakın çevre akraba ve arkadaşlarla meşgul olmak isteyebilir yükselen Oğlaklar. Aile, eş makan değiştirme ve kariyer konularıyla devam ediyor görülüyor.

Kova: Aile büyükleri, geleneksel aileyle ilgili konularınızı tamamına erdirip 23 Ağustos’tan itibaren finans konularınızı dengelemekle ilgili olabilirsiniz.

Balık: Yeni ilişki planlarını gerçekleştirmeye yoğunlaşmak istenilebilir. Finans konusunda iyileştirici bir süreçle yeni kariyer atılımları veya kariyerde pozisyon değişikliği söz konusu olabilir.

Yükselen ve Güneş burçlarınızı birlikte okuyunuz.

Sevgiyle kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir