11 Mayıs Boğa burcu yeniayı destekleyici etkilerle finans ve ilişkiler konularına yenilik getiriyor.

Saat 21:57’de Boğa burcu sembolikleriyle yeni oluşum ve başlangıçlarla kendini hissettirecek bir yeniay yaşayacağız.

Süreçte gündemimiz çoğunlukla aşk ve para olacak. Toprağı, parayı, somut değerleri, maddi ve manevi güvence ihtiyacını ve bu konulardaki yeni başlangıçları gündeme getirebilecek bir sürece başlıyoruz. Finansal konular, ticari anlaşmalar, kazanç ve yatırımlara dair kalıcı kararlar almak noktasında somut göstergelerle ilerlemek isteyebiliriz. İlişkiler ön planda olacak, Venüs ve Merkür İkizler burcunda bulunuyor. İlişkilerde ve her türlü anlaşmalarda iletişimin önem kazandığı bilinmelidir. İletişim de yaşanabilecek sorunlar kalıcı kararlar almak ve anlaşmalar yapmak noktasında yarar getirmeyecektir. Bir şeyi istiyorsanız bunu ikna yöntemiyle güven duygusunu aşılayarak gerçekleştirmeniz mümkün.

Ancak, yaşama dahil olacak bu yenilikler sırasında birden fazla seçenekle karşılaşabiliriz. Venüs ve Merkür’ün İkizler burcu ifadeleri seçeneklerin birden fazla olabileceği, bu nedenle kalıcı karar vermek ve güvenmekle ilgili tereddütlerle karşı karşıya kalabiliriz. Özellikle, Balık, Başak, İkizler ve Yay burçları yoğun çelişkiler ve ikilemler içerisinde kalabilir. Bu burçların 29 Mayıs öncesinde var olan konularını netleştirmelerinde yarar var.

Yeniay, toprak ve su elementinin Balık, Başak, Yengeç, Oğlak, Boğa, Akrep burçlarının son on gününde doğan haritalar ve bu burçların 21 derecesinde gezegen yerleşimi olan haritalara destekleyici yenilikler getirirken, Aslan ve bazı Boğa ve Akrep yerleşimi olan haritalarda kararsızlık ve güvensizlik hissettirebilir. Bazı Kova burcu gezegen ve burç yerleşimlerinde de görülebilecek bu etki dışında Kova, İkizler ve Terazi burçlarının on gününde yerleşimi olan haritalarda da yenilikler mümkün olabilir. Yeniay takip eden günlerde, Mayıs ayı genelinde ilişkiler ve finans konularında yaşanmış zararlar telafi edilebilir.

Mesleki alanda, arazi, toprak alım satım, estetik, güzellik sektörü, sanat ve sanata dair plan projeler hareketlenebilir. Bununla birlikte sanat camiasından kayıp haberleri duyurulabilir. Sanat ve sanatçılarla ilgili yeni gündem süreci yaşanabilir. Birçok ülkede sinema, tiyatro, konser gibi aktivite haberleri duyurulabilir. Güzellik ve estetik sektörü ile ilgili haberleri de duyabiliriz.

Küresel anlamda ülke sınırları, toprak veya tarım ya da tarımsal alana yönelik kalıcı anlaşmalar veya kararlar mümkün. Ülkeler arası toprak, tarım ve finans konularında diyalogların hareketlenebileceği bir süreç olabilir.

Sağlık konularında, boğaz, boğaz bölgesi, guatr, ses telleri, ses, tiroid, endokrin alanları ifadeleri ile zamanı yönetir. Ayrıca kalp damar ve ürolojiyle de ifadesi vardır. Ancak büyük resimde 2021 yılı akciğer, duyu organları, sinir sistemi el ve ayaklarla oldukça ilgilidir.

Yükselen Burçlara Etkileri

Yükselen Koç: Yeni kariyer planları ve finansal konuları ifade eden alnınızda yeniayı yaşıyorsunuz. Bireysel yeteneklerinizin yaşamınıza katkısı söz konusu.

Yükselen Boğa: Sağlık, aile büyükleri, kariyer gibi birçok alanınız konularını hareketlendiren bir yeniay süreci içerisindesiniz. Ayrıca taşınma ya da yeni bir yaşam planı içerinde olabilirsiniz, kariyer değişimi de söz konusu olabilir.

Yükselen İkizler: Mental anlamda çelişkiler içerisinde gelgitler süreci söz konusu, yeniay beklenmedik haberlerle meşgul edebilir sizleri.

Yükselen Yengeç: Geleceğe yönelik planları uygulama kararı söz konusu olabilir.

Yükselen Aslan: Kariyerinize yönelik yeni kararlar söz konusu olabilir. Ayrıca sağlık, aile büyüklerinin sorumlulukları alınabilir.

Yükselen Başak: Mekan, şehir, yer, iş ile ilgili gelişmeler yeni yaşam planı değişikliğine doğru kalıcı kararlar aldırabilir. Evlilik kararı alan yükselen Başaklarla karşılaşabiliriz.

Yükselen Terazi: Miras veya evlilik sonlanması sonucunda gelir gider konularıyla ilgili anlaşmalar gündeminiz e olabilir.

Yükselen Akrep: Evlilik veya eş konularını ifade eden alanınızda yeniayı yaşıyorsunuz. Bu konularda kalıcı kararlar söz konusu. İş ortaklıkları veya ortaklarıyla da nihai karar süreci olabilir.

Yükselen Yay: Yeni çalışma arkadaşlarınız olabilir. Yeni kariyer girişimleri planlarınızı gerçekleştirme kararında olabilirsiniz. Yeniay, ayrıca sağlık alanınızda oluşuyor.

Yükselen Oğlak: Aşk ve ilişkiler alanınızda yeniay yaşıyorsunuz. İlişkilerinizde iyileştirmeler veya yeni ve kalıcı ilişkiler söz konusu.

Yükselen Kova: Emlak veya toprak alım satım konularını ifade eden alanınızda yeniay yaşıyorsunuz. Ancak, iş, aile, aile büyükleri ve sağlık konularını ifade eden alanlarda sorumluluğunuz ağır olabilir.

Yükselen Balık: Ticari anlaşmalar, yakın akraba ve kardeşlerle yeni kararlar söz konusu, trafik veya araçlarınızda istem dışı olaylar konusu da aktif.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir