Çocuklarınızın ilk adımını atmaya başladığı dönemden genç yaşlarına kadar kendinden emin adımlar atmalarını sağlayan Polaris çocuk ayakkabıları, kalite ve dayanıklılık sunuyor. Kreş ve okul günlerinde rahat edip her ortama uyum sağlayacakları günlük ayakkabılar veya yumuşacık yapılarıyla panduf ve sandaletler seçim şansı sağlıyor. Hafta sonunun gelmesiyle bütün enerjisini açığa çıkaran çocukların, sürekli hareket halinde olmalarına dayanan kalitede olan slip on çocuk ayakkabı ve atletic çocuk ayakkabılar kurtarıcı rolünü üstleniyor. Bulundukları ortamın yapısı, hava şartları ve çocuğunuzun ayak yapısını düşünerek en doğru ayakkabıyı seçebilirsiniz.

polaris

Sağlıklı Ayaklar için Doğru Ayakkabı Seçimi

Ayak yapısına uygun ayakkabıyı seçmek özellikle ayakları sürekli büyüyen ve gelişen çocuklar için önemlidir. Doğru ve rahat ayakkabıyı bulmak için birkaç özelliğe dikkat etmek gerekir. Çocuğunuzun sağlıklı ve engelsiz ayak gelişimi için ayak parmaklarındaki mesafe ölçülmelidir. Ayakkabının orta kısmına denk gelen bölgenin desteklenmesi ve dolgulama sistemi bulunması çocukların dengesini ve duruşunu iyileştirir. Sürekli koşup oynayan ve terleyen çocukların ayağa nefes aldıran astar yapısı sayesinde rahatlık sağlar. Ayakkabının özelliğine göre kavrama sunan modellerde ek topuk desteği ile çocukların ayağına ve bileklerine destek olacak topuk yapısı konforlu giyme şansını sunar.

polaris

Kaliteli malzeme yapısı sayesinde çocuklara özel ayakkabılar üreten Polaris, iç astar ve termo tabana sahip ürünlere imza atıyor. Bu özellikler, ayakkabının içindeki nemi önleyerek ayağın nefes almasını sağlarken aynı zamanda ayaklar için dışarıdan koruma sağlar. Kış aylarında giyilen botlar ve çizmeler için ideal yapıdadır. Çocuk ayakkabı modelleri hareket serbestliği sağlamak ve dengeyi kurmak için esnek tasarıma sahiptir. Topuklarda bulunan şok emilimi ve stabilizasyonu için ortopedik özel taban içerir.

Keyifli Vakit Geçirmenin Tadını Çıkarın

İdeal kavrama gücüne sahip olan Polaris babet, terlik ve çocuk ayakkabıları erkek ve kızlara özel modelleriyle hareket halindeyken üst düzey rahatlık sağlar. Bu sayede tatillerde, yürüyüşlerde en güzel havaların tadını çıkarabilir, çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Farklı taban yapılarına sahip olan modeller şık bir görünüm sağlarken kaymaz tabanlı ayakkabılar enerjik çocuklar için güvenli bir kullanım sunar. Yağmurlu, karlı havalarda ve plaj bahçe gibi ıslak zeminlerde rahat hareket avantajı sağlar.

polaris

Kız çocuk ayakkabı modelleri içerisinde yer alan sevimli ve şık tasarımlı loafer ayakkabılar elbise, pantolon ve tişörtle uyum sağlayarak en şık kombinleri ortaya çıkarır. Comfort çocuk ayakkabıları erkek ve kız çocukların seveceği farklı temaları ve aksesuar eklentileri sayesinde çocukların beğenisini kazanır. Birbirinden estetik tasarımlara sahip çocuk ayakkabı modelleri için Polaris sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir