Pamuktan bambuya, sivrisinek kovucu etkili modellerden anti-stress özellikli modellere kadar her ihtiyaca uygun çeşitlilikteki yatak alezi modelleri Yataş Bedding’de sizi bekliyor…

Gündelik yaşamda yatağın ömrünü uzatmak ve kirlenmesini önlemek maksadıyla kullanılan yatak koruyucu çeşitleri nefes alabilen kumaş yapıları sayesinde uyku kalitesini artırır. Sıvı geçirmez, leke tutmaz ve kötü koku oluşumunu engelleyen özellikleri ile yatak alezi çeşitleri ev tekstili ürünleri arasında çok kullanılır. Rahat ve kaliteli bir uyku için ter oluşumunu engelleyen micro gözeneklere sahiptir. Hava geçirgenliğini sağlayan bu micro gözenekler sayesinde hem tüm gece boyunca ter emilimi kusursuzca sağlanırken daha büyük sıvı kazalarında da aynı hapsetme olayı mevcuttur.

4 kenar lastikli ve komple havuzlu kenar seçenekleri ile alezler her ihtiyaca uygun çeşitlilikte modellere sahiptir. Lastik yapıları sayesinde yatağı kavrama özelliğiyle kayma ve hareket esnasında ses çıkarmamasıyla rahatsızlık vermez. Yumuşak ve doğal üst yapısı yataktaki alışık olunan rahatlığı sağlarken alt kısmındaki sıvı geçirmez membranı sayesinde koruyucu performansı üst düzeydedir. Yatak alezi seçerken temel olarak yatağı korumak amaçlanırken bunun yanında kişisel beklentilere uygun seçenekleri göz etmek gerekir. Yüksek bambu içerikli yatak alezi türleri çok terleyenler için uygunken micro yumuşak yüzeyli olanları bebek yatakları ve hasta yatakları için uygundur.

yatak alezi

Her İhtiyaca Uygun Yatak Alezi Modellerinin Özellikleri

Yataş Bedding alez modelleri; malzeme çeşitliliğine ve ölçüsüne bağlı olarak değişim gösterir. Ekstra dolgun içerikli kapitoneli tek kişilik alez modelleri omurga problemi yaşayanlar için kas ve iskelet sistemini desteklemesiyle tercih edilirken alerjik reaksiyonları hafifletmek için Dacron Hallofil Allerban teknolojili modeller yüksek nem çekme özelliği sayesinde tercih edilir. Konfor sağlaması ve kullanım kolaylığı sayesinde yatak alezi modellerinin kullanımı yaygındır. Anti-stress alez içerisindeki yer alan karbon teller vücuttaki statik elektriği alarak daha stressiz bir güne başlamanıza yardımcı olur. 4 mevsim serin ve konforlu uykuya yardımcı olan Cool yatak alezi modeli de her mevsim vücut ısısını dengeleyerek terleme probleminin önüne geçer. Yine full kenar alezler ile tüm yatak korunarak yatak ömrü uzatılır. Ek olarak limon ve okaliptüs esansları barındıran içerikleri ile sivrisinek kovucu özellikli modelleri de mevcuttur.

Çeşitli ölçülerin olduğu yatak alezi modellerinden ihtiyaca en uygun olanı bulunup uzun yıllar kullanılabilir. Sağlıklı ve doğal materyallerden üretilen yatak alezi türleri dayanıklı olmaları sayesinde deforme olmadan aynı performansta kullanılabilir. Yatak boyutuna göre seçilmesi gereken alezler tam koruyucu özelliğe sahiptir. Kullanım ve kullanım sonrası bakımının da pratik olması tercih edilmesinin bir diğer nedenlerindendir. Lastikli yapıları sayesinde kolayca yatağa geçirilirken tekrardan temizliği için aynı pratiklikle yataktan çıkar. Ayrıca lastikli yapıları sayesinde gece boyu yatakta meydana gelebilecek kayma, toplanma gibi sorunlar ortadan kalkar. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun yapıları yıkama talimatlarına uyulduğu sürece uzun ömürlüdür.

Koruyucu Özellikli Yatak Alezi Fiyatları

Yataş alez fiyatları; üretilen malzemesine ve ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Öncelikle alez seçmeden önce ihtiyacın ne olduğu belirlenmeli ve ona uygun materyallere sahip alez çeşitleri tercih edilmelidir. Yatağı dış etkenlerden korur ve kullanım ömrünü uzatarak avantaj sağlar. Çıkarılıp yıkanarak defalarca kez kullanılmasıyla da sürekli bir alez alışverişine gerek kalmaz. Dayanıklı yapıları ve kolayca deforme olmamasıyla uzun yıllar kullanılır. Çoğu zaman çarşaf yerine dahi kullanılan alezler boyutlarına göre farklı geniş fiyat seçenekleri sunar. Çift kişilik alez çeşitleri ile bebek alezleri arasında fiyat farklılığı mevcuttur. Ölçü arttıkça buna bağlı olarak fiyatta da artışlar görülebilir. Ayrıca üretimde kullanılan materyal ve teknolojiler de fiyat unsurunu belirleyen bir diğer faktördür. İhtiyacınıza yönelik olarak beğendiğiniz yatak alezi modellerinden uygun olanı seçebilir; Yataş Bedding güvencesi ile yatağınızı korurken konforunuzu artırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir