Ferroli Servis Maltepe olarak, elimizden gelenin en iyisini yapıyor, müşterilerimizin için sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Klima ile pek çok kişi teknik sorunlar yaşayabilmektedir. Yazın havayı soğutmak, kışın ise ısıtmak için kullanılan klimalar, zaman zaman sorun yaşatabilmektedir. Genellikle evlerde bu sorun basit bir sorun olarak karşımıza çıkarken, toplu konutlar ya da büyük iş yerlerinde klimanın olmayışı, ya da tam donanımlı halde çalışmıyor oluşu, ciddi sorunlar yaşatabilmektedir.

Özel bir servis olarak kurulan firmamızın, bugün çok sayıda müşterisi bulunuyor. Oldukça geniş bir referans ağına sahip olması ile piyasadaki rakiplerinden büyük ölçüde ayrılıyor. Bu kadar kuvvetli referanslara sahip olmasının başlıca nedeni ise hiç kuşkusuz ki sağlamış olduğu güleryüzlü hizmet ve nitelikli bir ekibe sahip olmak. Ferroli Servis İstanbul olarak biz klima ve kombi servislerinde elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Sıcak su, günlük hayatımızda en çok ihtiyaç duyduklarımızdan yalnızca bir tanesi. Çeşitli işlerimizi karşılayabilmek ve temizlenebilmek için temiz ve sıcak suya her daim ihtiyaç var. Kombi tamiri için donanımlı ve ne yaptığını iyi bilen bir servis ile çalışmak, pek çok kişinin ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Biz de müşterinin bizden ne beklediği iyi bilen bir servis olarak yola çıktık ve faaliyet gösteriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir