Ev dekorasyonu fikirleri denildiğinde ortaya binlerce fikir atılabilir. Işıklandırma, tasarım, sanatsal işçilik, konumlandırma gibi birçok husus vardır. Eğer evinize, mağazanıza veya herhangi bir mekanı dekorasyon ürünleri ile dekore etmek isterseniz, bu süreçte profesyonel ekibimizle sizin her zaman yanınıza olacağız. Yılların birikimi ve dekorasyon sektöründe kazandığımız tecrübeleri sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

Hangi ürünlerin nerelerde kullanılacağını, 2020 yılında hangi ürünlerin en çok talep gördüğünü sizinle paylaşabilir ve size karar verme noktasında net fikirler verebiliriz. En önemli hususta, verdiğimiz bu fikirlerin arkasında durarak, en kaliteli ürünleri en hızlı ve güvenilir şekilde, iade garantili sizlere teslim edebiliriz.

lavi tasarım

Lavi Tasarım olarak evleriniz için ev dekorasyon ürünleri üreten ve bu ürünlerin satışını yapan bir firmayız.  Bu ürünlere örnek vermek gerekirse; kanvas tablo, duvar saati, ahşap avize, rölyef tablo gibi kaliteli ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde iletmek için çalışmaktayız.

Satışını yaptığımız ürünlerin detaylarından bahsetmek gerekirse:

Kanvas Tablo: Kağıt veya tuval üzerine aktarılmış ürünlere denir. Bu aktarımlar teknolojik ekipmanlar ile baskı yapılarak gerçekleşmektedir. Tablolarda kullanılan kumaş, makineler ve baskı için gerekli olan mürekkepler çok önemli bir kriterlerdir. Hem insan sağlığı hem de ürünün kalitesi için alışveriş yaptığınız firma çok önemlidir. Bu konuda tüm ürünlerimiz de kaliteli ve insan sağlığına olumsuz etki yaratmayacak malzemeler kullanılmaktadır.

kanvas tablo

Ahşap Avize: Aydınlatma sektörünün vazgeçilmez ürünü avizelerdir. Avizeler, aydınlatma dışında genellikle dekorasyon amacıyla da kullanılmaktadır.  Özellikle son yıllarda kafe gibi toplu mekanlarda avizeler mekan dekorasyonu için büyük rol oynamaktadır. Bu yüzden iç mimarların gözde tercihleri arasında yer almaktadır. Ahşap ve metal olarak ayrı ayrı kategorilere ayrılmaktadır. Dekore etmek istediğiniz mekana otantik bir hava katmak istiyorsanız, avize modellerimize göz atabilirsiniz. Avize modellerimiz de 1. sınıf ağaç malzeme kullanılıp, yakma desenleri ile şık bir tasarım ortaya çıkarılmıştır. Piyasada bulunan diğer modellere istinaden özgün tasarımlar yapmaktayız.

Duvar Saati: Özel tasarım olarak ürettiğimiz saatler, metal ve fiberglass kullanarak satışa hazır hale getirilmiştir. Duvar saatlerini her alanda kullanabilirsiniz. İster ofislerinizde, ister evlerinizde isterseniz satış yaptığınız mağazalarınızda dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Satışını yaptığımız saatler 1. sınıf işçilik ile üretilmektedir.

duvar saati

Rölyef Tablo: Ürünlere kabartma veya yükseltme tekniğiyle 3 boyutlu özelliği verilerek üretilen tablolara denir. Bu tablolarda en çok dikkat edilmesi gereken husus; malzeme kalitesi, tasarım ve işçiliktir. Bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan kağıt ve işçilik kalitesi büyük rol oynamaktadır. Ürettiğimiz tablolarda ve tüm ürünlerde kaliteyi maksimize etmiş durumdayız. Aynı zamanda yaptığımız işçilikte 1. kalitedir. Tüm tablo ve ürünlerin tasarımı içinse özel çalışmalar yapıp, en iyi ürünleri size sunmak için çalışıyoruz. Bulunduğunuz ortama dekorasyon açısından farklı bir hava katmak veya bir sanat eseri bulundurmak isterseniz. En güzel tablo modelleri için kağıt rölyef tablo modellerimize bakabilirsiniz.

rolyef tablo

Masa Lambası: Bir diğer adıyla masa lambaları; odanızda, işyerinizde veya dekorasyon amaçlı herhangi bir mekanda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kimi zaman ders çalışırken, kimi zaman işinizi yaparken bu aydınlatma ürününe ihtiyaç duyarsınız. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi masa lambalarında özgün ve kaliteli tasarımlar yapmaktayız. Tamamen 1. kalite malzemeler kullanıp usta işçilik ile ürünlerimizi üretmekteyiz. Ahşap masa lambaları, hem görsel hem de işlevsel olarak diğer lambalara göre daha doğru bir tercihtir. Dekorasyon ürünlerinde en çok tercih edilen bir aksesuar çeşididir. Bunun yanı sıra ahşap gece lambaları da kullanılabilirlik ve otantik olması sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir.

Kişiye Özel Ürünler: Dilerseniz size özel tablolar oluşturabiliriz. İster hediyelik isterseniz kendinize ait bir rölyef tablo tasarımı yapıp size sunabiliriz. Bu ürünleri üretirken tamamen 1. kalitede ve usta işçilik kullanarak, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanmaktayız.  Doğum günü, sevgililer günü veya diğer özel günlerde size yardımcı olabilmek adına en uygun ve en kaliteli şekilde istediğiniz tablo veya özel ürünü üretebilir, hızlı teslimat seçeneğiyle sizlere teslim edebiliriz.

Lavi Tasarım olarak tüm farklı fikir ve yaratıcılıklara açığız. En güzel tabloları, en güzel tasarımları size iletmekten gurur duyarız.

avize

Herkesin göz zevki farklıdır. Kimi kalabalık ürünler ile dolu bir mekan dekoru severken, kimisi sade bir mekan tercih edebilir. Bunun dışında bazı dekor uzmanları kanvas tablo modellerini tercih ederken, diğerleri de rölyef tablo modellerini tercih edebilir.

Dekorasyonda genellikle antika, otantik veya nostaljik ürünler tercih edilerek mekanların havası değiştirmek istenmektedir.

Herhangi bir ürün satın alırken fiyattan önce ürünün detaylarına bakmalısınız. Üretim kalitesi, hammadde veya malzeme kalitesi, tasarımı çok önemli kriterler arasında yer almaktadır. En ucuz kanvas tablo modellerini en iyi kalite ve tasarımla sizlere sunuyoruz.

Biz Lavi Tasarım olarak, tüm farklı fikirlere açığız ve ev dekorasyon ürünleri online satış hizmeti sunuyoruz. En güzel kanvas tablo modelleri, rölyef tablo çeşitleri, ahşap masa lambaları, duvar saatleri, dekorasyon için gerekli olan aksesuarlar, özel tasarım sanatsal tablolar üretiyor ve sizlere en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

One Reply to “Ev Dekorasyon Ürünleri”

  • Arzu Akalın
    Arzu Akalın
    Reply

    Ayy 7 ay kadar önce bende afrikalı kadın tablosundan aldım efsane duruyor duvarımda 😍😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir