Este Lorien Güzellik Stüdyosu klasik ve profesyonel cilt bakımı, lazer epilasyon, kirpik bakımı, tırnak bakımı gibi geniş bir çerçevede kadınlara özel güzellik hizmetlerini premium seviyede sunan butik yapıda bir güzellik salonu olarak dikkat çekmektedir. Eskişehir’de faaliyet gösteren Este Lorien Güzellik Stüdyosu, sağladığı hizmetlerin tamamında standart paket ve işlemlerin ötesinde, danışanların beklenti ve taleplerine göre yapılandırdığı kişiye özel hizmetleri ve Eskişehir Güzellik Salonları içerisinde fark yaratan hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.

Bu doğrultuda yapılan işlemlerden en üst seviye verimin alınabilmesi adına kişinin yaşı, cilt tipi, çeşitli özellikleri, beklentileri gibi pek çok unsur bir bütün olarak değerlendirilmekte ve işlemler / ürünler kişiye özgü olarak planlanmaktadır.

Kişisel özel işlem planlamasının yan sıra, verilen tüm hizmetlerde öncelikli nokta, hijyen unsurlarının azami düzeyde yerine getirilmesi ve korunmasıdır. Hizmet prosedürünün bir gereği olarak gerekli hijyenin sağlanması adına, işlem ve uygulamalarda kişiye özgü, tek kullanımlık ürünler ve malzemeler tercih edilir, her bir seans öncesi ve sonrasında cihaz / materyal sterilizasyonu ve ortam havalandırması özenle sağlanır ve periyodik olarak kontrol edilir. Bununla birlikte günlük olarak belirli ve sınırlı sayıda işlem kabulü yapılmak suretiyle gerekli hijyenin korunması sağlanırken aynı zamanda seans sırası bekleme probleminin önüne geçilerek işlemin verimliliği için gereken tüm zaman danışana ayrılır.

Sağlanan Hizmetler

Este Lorien Güzellik Stüdyosu tarafından Eskişehirli hanımlara sunulan hizmetler, kirpik bakım hizmetlerinden lazer epilasyon uygulamalarına, cilt bakımından kaş tasarımı ve microbladinge kadar geniş bir ölçekte çeşitlilik göstermektedir. Bu kapsamda hanımlar nezdinde en beğenilen ve öne çıkan hizmetler; kısaca kirpik bakımı, cilt bakımı ve lazer epilasyon uygulamaları olarak özetlenebilir.

Lazer Epilasyon Uygulamaları

Yeni nesil teknolojilerle, tüm beden, ultra tüm beden, tüm yüz gibi birden fazla bölgeyi kapsayan paketlerin yanı sıra talepler doğrultusunda kol, sırt, göbek, bacak gibi tekil bölgelerden oluşan 8 seanslık lazer epilasyon paketleri ile hanımların istenmeyen tüy problemlerine ilişkin hizmetler yüksek kalitede verilmektedir.

Kirpik Liftingi / Keratin Bakımı

Keratin bakımlı kirpik liftingi işlemi ile kirpikler beslenirken, daha bakımlı, kıvrımlı ve doğal bir görünüm elde edilmesi hedeflenmektedir. Kısa kirpiklerde dahi etkili olan bu işlem, Este Lorien Güzellik Stüdyosu’nun en beğenilen ve tercih edilen hizmetleri arasında yer almaktadır.

İpek Kirpik

Modern bir uygulama olan ipek kirpik işlemi ile gür, etkileyici ve doğal görünümlü kirpikler elde edilirken konfor açısından makyaj gibi zaman alan işlemlerin yerine alternatif bir yöntem olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Profesyonel Cilt Bakımı Uygulamaları

Günlük hayatın yoğun temposu, stres ve çevresel faktörlerin cilde olumsuz etkilerini minimize etmek üzere her yaş gurubu kadınlar için tasarlanan klasik ve derinlemesine cilt bakımı paketleri ile ister tek seans ister belirli periyotlarda tekrarlanan rutin bakım işlemleri kapsamında profesyonel cilt bakımı hizmetleri A Plus kaliteye sahip cilt bakım ürünleri eşliğinde verilmektedir.

Güncel Kampanyalar

Este Lorien Güzellik Stüdyosu’nun dönemsel olarak hazırladığı kampanya paketlerinden anında haberdar olmak için web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Deneyimli estetisyenlerin sihirli ellerinde hijyenik, kaliteli ürün ve cihazlarla, Este Lorien güvencesiyle benzersiz bir güzellik hizmeti almak için web sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilir, dilediğiniz işleme dair ayrıntılı bilgi alabilir ya da randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Verilen diğer tüm hizmetler ve hijyen prosedürüne ilişkin bilgi almak için Este Lorien Güzellik Stüdyosu web adresini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.estelorien.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir