Evlerimiz bizim en değerli yaşam alanlarımız. Hayallerimiz ve amaçlarımıza göre istediğimiz gibi şekillendirmek istediğimiz evlerimiz için birtakım estetik araçlara ihtiyaç duyabiliriz.

Her insan farklı zevklere sahiptir. Kimimiz rengarenk ev eşyalarıyla evimizi dekore etmek isterken kimimiz da tam zıttı şekilde ağır tonlarda renkler seçeriz. Kimimiz evimizi sade ve minimalist tasarımlarla dekore etmek isterken kimimiz de çeşitli sembolik ifadeler amaçlayan aksesuarlar tercih edebiliriz.

Zevkler sonsuzdur. Bonvagon’da ise çeşitler binlerce… Her zaman her zevke cevap vermeyi hedefleyen Bonvagon bir tıkla evinizi şenlendirmeyi, hayallerinizi süslemeyi hedeflemektedir…

Sizlere büyük vakit kazandırıp her ev ve mutfak dekorasyonunu sunmayı amaçlayan Bonvagon uzman tasarımcıların tecrübeli çalışmalarıyla her geçen gün yüzlerce ürünü vitrinine eklemektedir.

bonvagon

Peki bu hizmetten nasıl yararlanırım diye soruyorsanız işte cevabı:

Bonvagon, 2011 yılından bu yana dünyaca ünlü markaların ev dekorasyon, mutfak eşyaları ve kişisel hediyelik tasarım ürünleri ile özgün dekorasyon fikirlerini takipçilerinin beğenisine sunan bir alışveriş platformu.

Farklı ve stil sahibi olmayı yaşam tarzına yansıtan takipçilerinden gelen talep doğrultusunda Bonvagon, ev dekorasyondan kişisel aksesuarlara, gurme lezzetlerden hediyelik tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazedeki marka ve ürünü kendileriyle buluşturuyor. Takipçilerine, günlük hayatlarının temposunu bozmadan, köşe bucak dolaşıp yorulmadan ve mağaza arama derdi olmadan hayatlarını daha zevkli hale getirecek özel ürünleri Bonvagon.com’da ulaşılabilir kılıyor.

İnternet sitesinin yanı sıra Vadistanbul AVM, İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi, Bodrum Midtown AVM ve Ürdün Boulevard Abdali Mall (Amman)’da birer mağazası bulunan Bonvagon, tüm zevk sahibi takipçileri ile tanışmayı heyecanla bekliyor.

https://www.bonvagon.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir