23 Nisan Boğa Burcunda Uranüsyen Yeni Ay

0
139
uranüsyen yeni ay

23 Nisan da Boğa burcunun 3. derecesinde bir yeni ay meydana gelecek. Boğa burcu sakinliği huzuru sever. Bu dönem rahatımıza konfor alanımıza daha düşkün olacağız. Ekonomi hesaplar ödemeler gündemimizde olacak. Aynı zamanda bu yeni ay iştahımızın da fazlasıyla açılacağını söylemeliyim. Dikkatli olmakta fayda var.

Bu yeni aya bir de Uranüs eşlik edecek. İsyankar bir havada olabiliriz. Özgürlük ihtiyacı daha da artacak. Ülke haritasına baktığımızda yöneticilerin bazı karar değişikliklerini ya da koşullar karşısında yön değişikliklerini gösteren açılar olduğunu görüyoruz. Özellikle kaynak bulma ya da yeni kaynaklar yaratma bakımından yeni adımlar attıklarına tanıklık edebiliriz. Hatta ülkedeki kaynakları doğru kullanabilirsek bu sıkıntıdan daha az zararla çıkmamız bile mümkün. Artık değişikliklere ayak uydurmak zamanı. İçten içe korktuğumuz ama bir o kadar da değişimi istediğimizin farkına varacağız. Yepyeni bir enerji içine gireceğiz bu yeni ay ile…

Şimdi burçlara etkisine bir göz atalım…

KOÇ YÜKSELENLER: Bu yeni ay sizin para alanında gerçekleşecek. Gelir alanında değişiklik yapmak istiyorsunuz. Kazanç alanını güvence altına almak istiyorsunuz. Etrafınızdan gelecek tavsiyelere kulak vermeli ve planlarınızı o yönde değiştirmelisiniz.

BOĞA YÜKSELENLER: Boğa yükselenleri önemli bir hafta bekliyor. Hayatınızda büyük değişim olması gerektiğinin farkına varacaksınız. Değişime her ne kadar açık olmasınız da koşullarında yönlendirmesiyle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınızı düşünüyorsunuz. Ama ortaya çıkacak fırsatlar önünüze çıkabilir.

İKİZLER YÜKSELENLER: Kontrol edemediğiniz gelişmeler yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler de bunu iyice tetikleyebilir. Yeni bir borç vergi gider ya da destek çıkabilir. Gelişmelere ayak uydurmakta zorlanacakları bir dönem. Doğru yönde ilerlediklerinden emin olamamak gerginlik yaratıyor olabilir.

YENGEÇ YÜKSELENLER: Bazı gelecek planlarını değiştirmek zorunda kalabilirler. Özellikle eş ve ortaklıklar alanından gelebilecek sıkıntılara göğüs germek zorunda kalabilirler. Bazı yengeç yükselenlerin ortaklıkları bitebilir. Ortaklıkla alakalı yeni planlamalar yapabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Koç Burcunda Yeni Ay

ASLAN YÜKSELENLER: Boğa yeni ayı aslanların kariyer alanında gerçekleşecek. Koşulların değişmesiyle yeni yönlerde ilerlemek isteyeceksiniz. Yeni işbirliklerine açık olmalısınız. Bunu yaparken de karşı tarafın fikirlerini de göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır.

BAŞAK YÜKSELENLER: Artık hayata başka bakış alanlardan bakmak gerektiğini anlayacağınız bir dönemdesiniz. İlişkiler konusunda problemler varsa bu konuda kararlar verebilir ve gerekli adımları atabilirsiniz. Derin araştırmalar yapacağınız dönemdesiniz.

TERAZİ YÜKSELENLER: Sizin krediler, borçlar ya da başkalarının kaynakları olan 8. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay. Özellikle bir kaynak yaratmak adına adımlar atabilirsiniz. Fakat bu adım sizin isteğinizle gerçekleşmeli aksi halde mutsuz olabilirsiniz.

AKREP YÜKSELENLER: Akrep yükselenlerin bu yeni ay evlilik ve ortaklık alanında gerçekleşecek. Bu konularda yeni kararlar alacaksınız. Bakış açınız netleşecek ve büyük değişimlere adım atabilirsiniz. Karşı taraftan ani ve beklenmedik bir tepki alabilirsiniz. İletişimde dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

YAY YÜKSELENLER: Gündeminizde yine para var. İş alanıyla alakalı değişim yapmak isteyeceksiniz. Umutlusunuz fakat mantıklı kararlar vermeniz gerekmekte. Bu dönem hak edişleriniz varsa onlarla ilgili yeni adımlar atabilir ve hakkınızı alabilirsiniz.

OĞLAK YÜKSELENLER: Oğlak yükselenlerin 5. evinde yani keyif çocuklar ve aşk evinde gerçekleşecek. Bu yeni ay sürekli çalışan siz oğlaklar için yeni keyif alanları açıyor. Biraz nefes alacağınız bir dönemdesiniz. Aile içi tartışmalardan fikir ayrılıklarından doğacak gerilimlerden uzak kalmakta fayda var.

KOVA YÜKSELENLER: Bu yeni ayla ev almak ya da taşınmak isteyebilirsiniz. Öneli bir karar vereceksiniz ve bu karar hayatın yönünü değiştirecek. Çok ciddi araştırmalara girmek enine boyuna düşünmek doğru adım atmanız açısından çok önemli.

BALIK YÜKSELENLER: Balık yükselenlerin bu yeni ay kardeşler ve zihin alanında gerçekleşecek. Bazı kararlar alacaksınız. Beklemede olan planların artık işlediğini görebilir ve bu zamana kadar gösterdiğiniz çabanın sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.

Önceki İçerik23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı
Sonraki İçerikKoronavirüs Günlerinde Çocukları Evde Tutmanın Yolları
1974 Ankara doğumluyum öğrenim hayatımı Ankara’da tamamladım. Ev ekonomisi mezunuyum. 1996 yılında İstanbul’a yerleştim. Bu dönem medya sektöründe reklam pazarlama bölümünde çalıştım. Evliyim ve 2 çocuğum var. 2010 yılında halen devam ettirmekte olduğum gümüş takı üzerine mağazamı açtım. Astroloji eğitimi almaya başladıktan sonra bu işi profesyonel anlamda yürütmeye karar verdim. Bu arada şifa sanatlarından olan Reiki uygulamalarını öğrendim. Ardından yaşam koçluğu eğitimimi tamamladım. Benim 2010 yılında başlayan astroloji serüvenim araştırma ve öğrenme isteğim gün geçtikçe artmasıyla birlikte yeni eğitimlere yelken açmamı sağladı. Bu sezon karma astroloji, kehanet ve spirütüel astroloji konularında eğitim almaya devam etmekteyim.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Adınızı yazınız