Takı modelleri, en şık kombinlerin ortaya çıkmasını sağlayan yegane parçalardır. İster giyim kombinlerinize canlılık getirmek isterseniz de stilinizi tamamlamak için tek veya set halinde sunulan takıları değerlendirebilirsiniz. Daha çok kadınlar için alternatif barındıran takı seti modelleri; yüzük, küpe, kolye bileklik gibi en sık kullanılan parçalardan oluşuyor. Her bir seti birbirinden farklı kılan şey ise üretildiği malzeme ve tasarımıdır. Değerli taşlarla süslenen takılar, gösterişi sevenlerin favorisi iken doğa ve sadelik taraftarı olanlar otantik tasarımları tercih ediyor. Ayrıca maddi imkanların da devreye girdiği aksesuar seçiminde, değerli taşlarla bezenen ürünleri arayanlar ve uygun takı fiyatları arayışında olanlar Markabul sitesine göz atıyor. Sadece kadınlar için değil erkek ve çocuklar için geniş bir ürün gamına sahip online alışveriş adresi, her bütçeye uygun markaları bir araya getiriyor. Pandora, Van Accessories, Swarovski ve daha nice markanın koleksiyonlarından çıkan birçok ürünü bünyesinde barındırıyor.

takı modelleri

Unisex Takı Çeşitleri Her Kombine Eşlik Eder

Kadın veya erkek takı anlayışının azaldığı günümüzde, farklı takı modelleri her cinsiyete hitap ediyor. Bileklikler kalın/ince veya dar/geniş tasarımlarla kullanıcılarını bekliyor. Özel bir parça isteyen altın veya pırlanta takılara yönelirken; yazın keyfini tatmak isteyenler hasır veya ip takılara göz atıyor. Kadın erkek herkese hitap eden bir diğer parça ise kolyeler oluyor. Takım veya tek parça olarak satışa sunulan takı seti modelleri; zincir, ip ya da değerli madenlerden üretiliyor. Giyim tarzıyla uyum yakalayacak model seçenekleri, renk seçenekleriyle de cezbediyor.

Erkekler için takım elbise giyiminde kravat yerine kullanılan kolyelerin moda olduğu günümüzde, iğneli kolyeler oldukça revaçta. Özel günlerde da taşlı kolyeler daha çok tercih ediliyor. Daha gündelik ve spor kombinlerde ise gömlek içinde düz kolye modelleri göze çarpıyor. Kadınlar açısından bakıldığında özel günler en değerli takıların ortaya çıkmasını sağlıyor. İmkanlara bağlı olarak pırlanta, altın veya gümüş kolyeler hak ettiği boyunları ihtişamına ulaştırıyor.

Yüzük modelleri; gerek evlilik veya nişan simgesi gerekse stil sahibi tasarımlarıyla yine kadın-erkek ayrımı yapmıyor. Alyans yüzükler ise her dönem çiftlerin favorileri arasında yer alıyor. Daha farklı model arayışında olan kadınlar için taşlı; erkekler için de sade tasarımlarla üretilen alyans takımları daha çok ilgi görüyor. Gündelik kullanımda ise şahmeran veya metal yüzükler daha ön planda. Evlilik teklifinin vazgeçilmez parçası pırlanta yüzükler ise her daim dikkatleri üzerine topluyor. Daha pek çok takı modelleri Markabul koleksiyonlarında sevenlerini bekliyor.

takılar

Konsept Takılarla Şıklık Yarışı

Saatlerin yanında kullanılan bilekliklerden, elbise ve şalların işlevsel takısı olan broşlara kadar yüzlerce çeşit buluyor. Vücut takıları daha dikkat çekici bir görünüm arayanlara hitap ediyor. Halhal, nazar boncuklu takılar güncelik giyimin en iyi arkadaşı oluyor. Kişiye özel tasarımlar doğum günü, sevgililer günü veya içimden geldi hediyelerinin favor seçimlerinden biri. Klasik takıların yanı sıra, saç aksesuarları veya taraftar takılar da şık görünümün bir parçası oluyor. Yüzlerce hatta binlerce takı seti modelleri, Markabul adresinde her markanın kreasyonundan izler taşıyor. Takı fiyatları da her bütçeye kolay uyum sağlıyor. Uygun fiyatlar karşılığında, beğendiğiniz takı modellerine sahip olabilirsiniz. Eğer birden çok parçaya tek bir platformdan sahip olmak istiyorsanız, Markabul sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir