LG televizyon modelleri; geçmişten günümüze kadar insanların en çok tercih ettiği markalar arasında bulunmaktadır. LG televizyon modelleri; sahip oldukları LED tv ve OLED tv özellikleriyle dikkat çekmektedir. LG televizyon modelleri sayesinde insanların televizyon izleme kaliteleri artmaktadır.

OLED tv; organik ışık yayıcı diyot anlamına gelmektedir. Bu tipteki televizyonlar, OLED ekran panellerinin elektrik akımı geçmesiyle beraber kendi ışıklarını yayması sonucu meydana gelen ekran türü olarak bilinmektedirler. OLED tv ekranları, LED tv ekranlarına kıyasla çok daha fazla olmakla beraber kalitesinin de LED tv ekranlarından daha iyi olduğu söylenebilir. LED tv ekranları ise, dış kaynaklardan gelen ışıklar yardımıyla görüntünün yayılmasını sağlarlar. LG TV Servis; bu iki ekran arasında tercih yapmak isteyenlere ekranların özelliklerini detaylı bir şekilde anlatarak yardımcı olur.

Kalitenin Adresi LG Servis Konak

LG Servis Konak sayesinde LG televizyonlara dair en gerekli bilgilere ulaşılabilir. Buna ek olarak, ürünle alakalı yaşanacak her sorunda LG servis Konak şubesinden hizmet almak mümkün olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir