Birbirinden şık tasarımları, her zaman bir numara olan ergonomik yapıları, senelerden beri değişmeyen kalite standardı ve marka güvencesi ile mutfak elektroniği denildiği zaman akla gelen tek isim olan Franke ürünleriniz için Bornova’daki en iyi özel servis hizmetini sizlere sağlamakta olan firmamız birbirinden avantajlı ve profesyonel özel servis faaliyetleri ile İzmir’in en işlek lokasyonlarından birinde hizmet vermektedir.

Franke markası dahilinde çöp sistemleri, davlumaz, fırın, evye, armatür, ocak sistemleri gibi çok sayıda mutfak elektroniği ürün gamına sahip olan markanın garantili ve güvenilir hizmeti en iyi koşullar ile firmamız Özel Franke Servis Bornova içerisinde yer almaktadır.

Franke ürünleriniz için yapılması gereken bütün montaj, bakım, onarım gibi konularda donanımlı ve eğitimli bir biçimde hizmet veren uzman kadromuz sayesinde güvenli bir biçimde sonlandırılan teknik işlemlerinizin kalitesi konusunda tartışmasız en iyi hizmeti sağlayan firmamızın her zaman arayıp danışabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi 7/24 aktif bir biçimde görev yapmakta ve sizlerin merak ettiği her şey için yanıt sunmaktadır. Parça değişim ve yedek parça desteklerinde hiçbir zaman vazgeçmediğimiz önemli bir kuralımız ise parçaların kesinlikle yüzde yüz orijinal Franke parçaları olmasıdır. Bu konuda son derece titiz olan ekibimiz hızlı servis imkanımız sayesinde servis süreçlerindeki bekleme sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Fazla beklemeyeceğiniz gibi aynı gün servis imkanımız da bulunmaktadır.

Ürünlerinize yapacağımız bütün teknik işlemlerin 1 yıl garantili olması diğer özel servis firmaları ile aramızda bulunan en önemli farklardan biridir. Zira biz her zaman hizmetimize ve ekibimize güvenmekteyiz. Siz de Franke markalı mutfak elektroniği ürünleriniz için Özel İzmir Franke Servis hizmetini kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime kolayca geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir