E-posta pazarlamayı bir adım öne taşıyoruz.

INBOX nedir?

2011 yılında Emin Onur GENÇ tarafından kurulan INBOX, küçük işletmeler ve organizasyonlar için kullanımı kolay bir e-posta pazarlama platformu olarak faaliyet gösteriyor. Son iki yıldır sistemin yapay zekâ uygulamaları geliştirilerek, kullanıcılara her defasında daha az zaman ve maliyet avantajı sağlanıyor. Türkiye’de önemli bir pazar payına sahip olan firma; ürün, hizmet ve bunların operasyonel süreçlerini ABD ofisinden yürüyor. 18 ülkede 10 binin üzerinde aktif kullanıcısı bulunan INBOX’ın günlük ortalama e-posta gönderme hacmi 12 milyon.

Tamamen kendi mühendisleri tarafından geliştirilen INBOX e-posta pazarlama platformu, yılların deneyimi ve pazarın ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlandı ve henüz en başta oldukça iyi geri dönüşler aldı. Bugün ise onlarca ülkeden 5 binin üzerinde müşterimize sorunsuz hizmet sağlamaya devam ediyor.

INBOX, özellikle son iki yıldır sistemin yapay zeka uygulamalarını geliştiriyor. Böylece kullanıcıların her seferinde daha az zaman ve para harcayarak daha kaliteli gönderimler oluşturmasını ve yatırımlarına daha büyük dönüşler almasını sağlıyor. Ekim 2016’da paneline entegre biçimde kullanıma sunduğu INBOXBrush uygulaması, sistemin diğer yapay zeka uygulamalarıyla birlikte çalışarak e-posta pazarlamasında kişiselleştirmeyi en üst seviyeye taşımaya yardımcı oluyor.
INBOX, küçük işletmeler ve organizasyonlar için kullanımı fazlasıyla kolay bir e-posta pazarlama platformu sunmakta. Online olarak erişilen ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan platform sayesinde hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan verimli kampanyalar ortaya çıkarılabilirsiniz.

Size özel avantajlı fiyatlardan paket alımı yapabilirsiniz

Hemen e-posta göndermeye başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir