Anne adayları ve anneler için, bebekleri hayatlarındaki en önemli varlıkları olmaktadır. Onların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önde gelmektedir. Bu nedenle ince eleyip sık dokumaktadırlar.

Anne adayları, hamile olduklarını öğrendikleri andan itibaren ilk düşündükleri konular arasında bebeklerine yapacakları alışveriş gelmektedir. Bebekleri için en iyisini isteyen annelere yardımcı olan Hibaby 2017 yılında kurulmuştur. Kurucuları; anne ve bebeklere sağlıklı, kaliteli, uygun fiyatlı doğal ürünler sunmayı amaç edinmişlerdir.

Anne adayları ve yakın çevreleri bebekler için değişik modellerde sunulan hastane çıkış seti almaktadırlar. Bu setlerin bebeğin hassas tenlerine uygun olması gerekmektedir. Ayrıca bu setler anneler tarafından hastaneye gitmeden önce yıkanıp ütülenerek bebeğin kullanılması için uygun hale getirilmektedir. Bebekler için hastanede kalacakları süre normalde bir ya da iki gün olmasına rağmen herhangi bir sağlık sorunu olması durumunda bu süre uzayabilmektedir. Kirlenme ihtimaline karşı anne adayları genelde bir değil iki çeşit hastane çıkış seti almaktadırlar. Hibaby farklı hastane çıkış setleri ile anne adaylarına yardımcı olmaktadır.

Anneler, bebeklerine en çok zıbın kullanmaktadırlar. Zıbın alırken bebeklerin cildini tahriş etmeyecek ürünleri tercih etmektedirler. Hibaby annelerin en çok kullandıkları ürün olan zıbın konusunda da annelere hijyenik ve kaliteli zıbınlar sunmaktadır.

Bebeklerin ayakları çok üşüdüğünden ve özellikle kışın doğan bebeklerin en çok kullandığı ürünlerin başında ise bebek patikleri gelmektedir. Anne adayları ve yakın akrabaları gerek örerek gerekse satın alarak bebeklerin üşümesini önlemek istemektedirler. Bu neden ile bebek patikleri, bebeklerin dolabında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bebek patikleri konusunda tüm anneler gibi Hibaby de dikkatli davranmaktadır. Bebeklerin hassas ayaklarının üşümesini engellemek isteyen Hibaby annelerin yardımına koşmaktadır.  Hibaby bebek patikleri annelerin çok işine yaramaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan Hibaby ürünleri OEKO_TEXSTANDART 100 belgesine sahiptir. Bu belge Hibaby ürünlerinin kansorejen madde içermeyen ürünler ile yapıldığını kanıtlamaktadır. Anneler ve anne adayları bebekleri için alacakları bebek patikleri, hastane çıkış seti ve zıbın alırken gönül rahatlığı ile Hibaby ürünlerini tercih edebilirler. Hibaby mağazalarında satılan bebek arabaları, bebek takımları ve bebek mamaları gibi daha birçok seçenek de anne adaylarının ve bebeklerinin hizmetine sunulmaktadır. Hibaby daima anne ve bebeklerinin yanında olmaya devam edeceklerinin garantisini tüm annelere vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir