Online Astroloji Atölyesi – Doğum Haritası Analizi

online astroloji atölyesi

7 Mart 2021 Pazar – 20:00

Workshop Fiyatı: 150 ₺

Alanında Uzman Eğitmen

%100 Öğrenme Garantisi

Uygulamalı Eğitim

Katılım Sertifikası

Kişiye Özel Doğum Haritası

Online Eğitim

Astrolojinin temel kavramlarını öğrenip kendi kişisel astroloji haritanızı yorumlamaya hazır mısınız?

Kişisel haritalarınız üzerinden güneş ay ve yükselen burcunuzu öğrenebilir ve bunların hayatınıza etkilerini kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

Güneş ve ay burcunuz kadar önemli olan yükselen burcunuz dünyaya kendinizi nasıl gösterdiğiniz ile ilgilidir. Davranışlarınız, karakteriniz hatta fiziksel özellikleriniz siz doğduğunuz anda ufuk çizgisinde yükselen burç ile şekillenir.

Yükselen burcunuzu bilmek kendinizi tanıma yolunda atacağınız önemli bir adımdır.

Doğum haritalarınız doğarken bize verilmiş kimlik gibidir. Doğduğumuz an haritalarınızda yer alan gezegen ve burçlar yaşamımızda yol gösterici, yönümüzü belirlememiz adına olasılıklar sunar. Dolayısıyla Ay burcunuz, yükseleninimiz, Güneş burcumuz nasıl olasılıklar sunuyor öğrenmek ister misiniz?

Bu atölye çalışmasında yükselen burcunuz ile ilgili bilgileri derinleştirip kendi haritanızdaki ev ve gezegen kombinasyonlarını öğrenebileceksiniz. Her haritanın bir hikayesi var, siz de kendi haritanızın hikayesini okuyabileceksiniz.

Online Astroloji Atölyesi öncesinde doğum bilgilerinizi bize göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz doğrultusunda doğum haritalarınız hazırlanıp email adresinize gönderilecektir. Eğitim esnasında kendi haritanız üzerinden analiz ve yorumlara yapabileceksiniz.

Online Astroloji Atölyesi’ne katılım sınırlı sayıdadır. Hemen kayıt olmak için kayıt formunu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz!

Ön Kayıt Formu