Şehir hayatının getirdiği yaşam koşulları uzun vadede cildimizde çeşitli deformasyonlara neden olabiliyor. Portakal kabuğu görünümü olarak bilinen selülitler de bunlardan biri. Kadınlar selülit giderici farklı yöntemlere başvursa da bu yöntemlerin pek azı etkili olabiliyor. Piyasada bulunan selülit kremlerini denemiş ve istediğiniz sonuca ulaşamamış olabilirsiniz. Selülit giderici tedavinin etkili olması için muhakkak vücudunuzdaki kasları ve yağ hücrelerini harekete geçirmesi gerekir, bu yüzden yüzeysel uygulamalar etkisiz kalmaktadır.  FG Beauty bütünleşik selülit tedavisi yöntemleri ile selülitlerinizden kurtulmanıza, cildiniz sıkılaştırmaya ve bölgesel zayıflamaya vücudunuzu aktifleştirerek ve yenileyerek yardımcı olur.

Selülitlerinizden Kurtulurken Vücudunuzun Yenilenmesine Yardımcı Olun!

G5 masajının temel prensibi, sorunlu bölgelerdeki atıl kalmış kasları harekete geçirerek vücuttan toksinleri atmak ve yağ yakımını hızlandırmaktır. El ile yapılan masajdan yaklaşık 10 kat daha etkili olan G5 masajı, yağ yakımını kolaylaştıran özel bir krem ile uygulanmaktadır. G5 masajı yağ yakımını hızlandırmasının yanı sıra güçlü bir antioksidan etkisi de göstermektedir. Zamanla kaslarınızda biriken laktik asit yorgunluğa ve spazmlara neden olabilmektedir. Laktik asit, ödem ve toksinlerin atılmasına yardımcı olan bu yöntem, daha dinç hissetmenize ve kas ağrılarınızın azalmasına destek olmaktadır. FG Beauty, G5 masajı terapilerinde güçlü yağ yakma özelliğine sahip ileri teknoloji bir masaj cihazı kullanmaktadır. Beşinci seanstan sonra gözle görülebilir değişiklikler yaratan bu metot ile bedensel stresinizin azaldığını ve kas hareketlerinizin esnekleştiğini fark edeceksiniz.

Selülit görünümü görsel bir problemden öte vücudunuzu harekete geçirmeniz gerektiğini gösteren bir işarettir. G5 masajı kan dolaşımınızı hızlandırarak ve vücudunuzda toksinlerin atılmasına yardımcı olduğu için yalnızca selülit giderici bir tedavi değildir; düzenli seanslardan sonra bedensel olarak daha iyi hissetmenize ve vücudunuzun esneklik kazanmasına da destek olmaktadır.

G5 masajı selülit tedavisinin yanı sıra bölgesel zayıflama tedavisinde de etkili sonuçlar göstermektedir. FG Beauty, özellikle kol, üst bacak, kalça ve popo bölgelerinde mükemmel sonuçlar veren bu yöntemi pasif jimnastik ve lenf drenaj yöntemleri ile birleştirerek bütünleşik bir bölgesel zayıflama stratejisi izlemektedir. Bu üçlü yöntem, doğum sonrası göbek bölgesinin toparlanması, kol ve bacakların toparlanması, bel ve sırt ağrılarının giderilmesi için de oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. 

Bölgesel Zayıflamanın Mucize Üçlüsü: Lenf Drenaj, G5 Masajı, Pasif Jimnastik

Zayıflayan ve zayıflamak isteyen kişilerin en önemli problemlerinden biri ciltte yaşanan sarkmalardır. Bölgesel zayıflama terapilerimizde istenmeyen yağlarınızı yakmanın yanı sıra esnek ve sıkı bir cilde kavuşabilmeniz için üçlü bir tedavi yöntemi uyguluyoruz: lenf drenaj, G5 masajı, pasif jimnastik.

Lenf drenaj G5 masajı sonrasında vücudunuzda yakılan yağların lenf sistemine aktarılarak kolayca atılmasını sağlamaktır. Bölgesel zayıflamada destekleyici bir yöntem olarak kullanılan lenf drenaj incelme, sıkılaşma ve selülit programınızın etkisini arttıracaktır. Seans süresince giyeceğiniz kıyafet vücudunuza akım, ısı ve titreşim vererek parçalanan yağların lenf sistemine aktarılmasını sağlar. Bu sayede G5 masajının optimum sonuçlarını yakalayabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda gençleştirici olarak bilinen kolajen maddesinin vücutta yükselmesini de sağlamaktadır.

Pasif jimnastik ise kullandığımız bir diğer destekleyici yöntemdir. Vücudunuzdaki kasları siz herhangi bir şey yapmadan çalıştırmanızı sağlayan bu yöntem yağ hücrelerini sıkılaştırmaktadır. Kilo vermenize destek olmanın yanı sıra cildinizin sıkılaşmasına ve toparlanmasına da yardımcı olmaktadır.

Sertifikalı Güzellik Uzmanları ile Nokta Atışı Sonuçlara Ulaşın!

FG Makeup Beautician uyguladığı bütünsel selülit giderici ve bölgesel zayıflama metotlarında sertifikalı güzellik uzmanları ile çalışmaktadır. Seanslarınız başlamadan önce vücudunuzdaki yağ ve kas oranı tespit edilmekte ve uygulama yapılacak bölgeler belirlenmektedir. Danışmanlarımız aynı zamanda size özel bir diyet programı yapmakta ve programınızı sizinle birlikte takip ederek uygulanmasına yardımcı olmaktadır.Bu sayede kişiselleştirilmiş bir planla istenilen sonuçlara optimum sürede ulaşabilmekteyiz. Bunun yanı sıra bahsi geçen bölgesel zayıflama ve selülit giderici metotların uygulanabilmesi için doğru kasların çalıştırılması çok önemlidir. Uzman ekibimizin hassas çalışması ve size özel programınız ile masaj terapilerinizin tadını çıkaracak ve sonuçları keyifle izleyeceksiniz!

fg beauty

Selülitlere Veda Edin, Arzuladığınız Sıkı ve Esnek Cilde Şimdi Kavuşun!

FG Makeup Beautician sunduğu tanışma paketleriyle sizi arzuladığınız görünüme kavuşmaya davet ediyor. Selülit giderme, bölgesel zayıflama ve cilt sıkılaştırma servislerimiz için online randevu alarak danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilir, size özel güzellik programınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yorucu bir günden sonra keyifli bir masaj terapisiyle selülitlerinize ve istenmeyen yağlarınıza veda etmek için size özel olarak hazırladığımız tanışma paketlerimiz hakkında bilgi alın!

https://www.fgmakeupbeautician.com