Biz kadınlar çok meraklı varlıklarız ve bu bizim en güzel özelliklerimizdendir. Bu bizlerin hayata karşı duyarlılığını gösterir. Merak insanı harekete iten bir olgu olarak yaşamın tüm alanlarına karşı kayıtsız kalmamayı ve güncel ve yenilikçi olmayı tetikleyen bir güdüdür. Bu şekilde hayatımıza yepyeni renkler, olgular, tarzlar ve uğraşlar katarız.

Bir kadın için bazı kavramlar çok değerlidir, bazıları da çok eğlenceli. Biz kadınlar için çocuklarımız, kıyafetlerimiz, evimiz, yemeklerimiz ve bunun gibi birçok olgu önemlidir. Bunlar hakkında her daima bilgi sahibi olmak eğlenceli bir yolculuktur bizim için.

Genelde kafamızda şu sorular dolanıp durur: “Dünyada neler oluyor, kimler neler yapıyor ve biz ne yapmalıyız?”, “Yeni bir mobilyaya ihtiyacım var, acaba nasıl bir tarz uyar evime?”, “Bu kış hangi kabanlar moda?”, “Burçlar bana ne söylüyor?”, “Modanın öncülüleri bu sezon için neler diyor?”.

Geçmişten bugüne bizim için en iyi moda ve kadın dergileri bu soruların cevabını verirken bizi muhteşem serüvenlere sürükler.

İşte ülkemizde yayınlanan ve  tüm bu soruların cevabı olup bizi yepyeni renklerle tanıştıran en iyi moda ve kadın dergileri:

  • Vogue Türkiye: 19 ülkede aylık olarak yayınlanan Vogue, dünyanın en çok satılan moda, ünlü sitilleri, defileler içeren dergisidir.
  • Elle Türkiye: Aylık olarak yayınlanan bir Fransız dergisi olup ülkemizde kendi özgün içeriğiyle Elle Türkiye adı altında moda, sağlık ve stil dergisidir.
  • Cosmopolitan Türkiye: 64 ülkede yayını bulunan dünyaca tanınmış ünlü kadın ve moda dergisi olan Cosmopolitan Türkiye, moda, kadın ve sağlık dışında cesurca içeriğiyle kadın ve erkek ilişkilerine değinmekte ve merak ettiğiniz cinsel sorunların cevabını vermektedir.
  • Marie Claire Türkiye: Kadın erkek ilişkileri ve yaşamdan burçlara, modadan sağlığa dünyaca ünlü moda dergisi tam bir kadın dergisidir ve aylık olarak yayınlanmaktadır.
  • Women Fitness: Kadınların tüm fitness sorularının cevabını ve aynı zamanda fitness tavsiyelerini içeren spesifik bir dergi arıyorsanız kadın sağlık ve kadın spor dergisi olan bu dergi tam sizin için.
  • Lezzet: Sofralarınıza renk katmak istiyorsanız işte tam size göre bir yemek dergisi.
  • Homeshowroom: Ev stil dergisi olan Homeshowroom aylık olarak yayınlanıp evinizi dekorize etmekte çok büyük katkılar sağlamaktadır.
  • Anne-Bebek: Hayatın en önemli varlıkları çocuklarımızın yaşamı hakkında uzman tavsiyeleri sunan ve onları güzelce giyindirmemize yardımcı olan aylık anne çocuk, çocuk sağlığı, bebek sağlığı, çocuk modası, bebek modası