Topuklu Ayakkabı Modelleri

Hanımların hem sosyal yaşamlarında hem de iş hayatlarında sıklıkla tercih ettiği topuklu ayakkabı modelleri firmamız tarafından son derece sıra dışı ve farklı türde imalatlar ile birlikte üretilmektedir. Her yaşta her beğeni düzeyine hitap eden ince bantlı topuklu ayakkabı modelleri de kataloglarımızda yeni sahiplerini ve alıcılarını bekliyor.

Birinci sınıf dana derisinden yapılmış olan ürünlerimiz uzun süreli olarak kullanılmaya açık olan son derece kaliteli ürünlerdir. Dayanıklılığın yanında estetik beklentisi olan hanımlar için ayakkabılarımız şıklığın merkezini oluşturmaktadır.

Topuk yüksekliği 12 cm olan beyaz topuklu ayakkabı modellerimiz incelenip anında siparişi verilebilecek ürünler arasında bulunuyor. Son teknoloji kullanılarak üretilmiş olan ayakkabı modellerimiz ile birlikte farkınızı ortaya koyacak; hem gösterişli hem de ihtişamlı ortamlarda boy göstereceksiniz.

kadın topuklu ayakkabıBizden temin edeceğiniz tek bant topuklu ayakkabı modellerini düğünlerde, nişan törenlerinde, iş yemeklerinde giyerek farkınızı gözler önüne serebilirsiniz. Kendisine has cilası ile birlikte her daim parlak bir yapıda olan ayakkabılarımız kolay kolay kirlenmeme özelliği ile de sizlere pratik bir kullanım modeli sunmaktadır.

Ürünlerimiz tamamen el yapımı doğal ürün ihtiyacınızı tamamen karşılamaktadır. İmalat aşamasında herhangi bir fabrikasyon model ya da kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Yüzde yüz yerli üretim olan modellerimizi kataloglardan inceleyebilir; ürün ve fiyat karşılaştırmaları yaparak sizin için en uygun ve en doğru alışverişleri güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Alternatif Toplu Ayakkabı Modelleri

topuklu ayakkabı modelleriAlternatif ayakkabı modellerimiz içerisinde beyaz desenlere ev sahipliği yapan topuklu ayakkabılarımız da mevcuttur. Taş ve aksesuarlar ile desteklenmiş olan en güzel topuklu ayakkabılar bizim mağazamızda mevcuttur. Ürün kataloglarını inceleyebilir, uygun ve kampanyalı fiyatlarımızdan sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Renk tercihlerini tamamen size bırakıyoruz. İstediğiniz her renkte, canlı canlı, baharın ve yaz mevsimini canlı renklerini bünyesinde taşıyan ayakkabılarımız yerli üretim kalitesi ile birlikte hizmetinize sunuluyor. Topuklu ayakkabılarımız hem konforunuzu hem de rahatlığınızı düşünüyor. Bununla birlikte lüks ortamlarda ışıltıları ve renkleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi size en uygun fiyatlarda sunmaya devam ediyoruz. 35 numaradan başlayan ayakkabılarımız 41 numaraya kadar uzanarak sizleri ve alışverişlerinizi bekliyor. https://www.ilvi.com/topuklu-ayakkabi sayfasını ziyaret edin yeni sezon kadın topuklu ayakkabı modellerine göz atın.