Evde temizlik deyince akla Libelle Servis gelmektedir. Çünkü Libelle halı temizliğinde bir numaradır. Sebebi ise halıyı temizlerken hem halı yüzeyinde hem de odanızda bulunan bütün tozları içine çekmekte ve suya hapsetmektedir. Özellikle toza karşı alerjisi olanların ve astım gibi rahatsızlığı olanların tercih ettiği ürün çok sağlam olmaktadır.

Libelle Servis İzmir

Bilindiği üzere Libelle ürünler çok dayanıklı olmaktadır. Gerekli kullanım kurallarına dikkat edildikten sonra Libelle ürünlerinde kolay kolay herhangi bir arıza söz konusu olmamaktadır. Genellikle doğru kullanıldığında uzun süren garanti müddeti içinde hiç garantiye gitmemektedir. Ancak garanti süresi dolduktan sonra meydana gelen arızadan dolayı bu kadar masraf edilerek alınan cihazın bir kenara atılması hiç doğru değildir. Genellikle insanlar pahalı olan parçalardan dolayı arıza yapan Libelle ürünlerini kullanmamaktadırlar.

Ancak firmamız Libelle servis hizmeti sağlamakta ve bunu da en uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Siz de Türkiye’nin her yerinden bize ulaşarak hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Ancak firmamız yetersiz olan Libelle yetkili servisi sebebi ile Libelle servis hizmetini Libelle yetkili servisi olarak değil de özel olarak ücretli bir şekilde vermektedir. Siz de Türkiye’nin her yerinden bize ulaşarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bize ulaşacağınız telefon numarası 444 7 856 numaralı telefondur. Firmamız tarafından yapılan servis hizmeti ile değiştirilen parça 1 yıl süre ile firmamızın garanti kapsamındadır.

Son olarak Libelle temizlik robotu iyi çekmiyor! gibi bir arızanız varsa sitedeki bilgilendirme bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir