Dizi tarihinin “Ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken diziler” listesinde en üst sıralarında yer alan yapımı diyebiliriz. İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma fikri sizlere de ilk etapta çok ütopik gelebilir. Daha da önemlisi bir mesaj vermek için bu soygunu planlamak tam manasıyla çılgınlık olacaktır. Fakat Profesör bunun için yaratıldı ve yaptığı planların tümü, onun ne kadar zeki bir adam olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Fakat bunu tek başına yapamayacaktır. 8 kişilik bir kadro kurup bu ekibe aylarca eğitim verdikten sonra soygun için her şey hazır. Henüz izlemediyseniz eğer gerçekten şanslısınız. Bir solukta tüm sezonu bitirebilir ve sizler de bu heyecana tanıklık edebilirsiniz. Karakterlerin her birinin ayrı ayrı hikayesi var ve 4 sezon boyunca aslında onların hikayelerine de tanıklık ediyor.

Diziyi kusursuz ve dikkat çekici hale getiren en önemli hususlardan bir tanesi de cast seçiminin muazzam bir şekilde yapılmış olmasıdır. Her karakter kendine ait bir kod ve şehir ismi ile karşımıza çıkıyor. Berlin ve Tokyo isimlerini hafızalarınıza kazıyın. En çok bu karakterler ile ilgili yorum yapacaksınız.

La casa de papel izle araması ile birlikte sizler de diziye online olarak ulaşabilir ve hemen şimdi izlemeye başlayabilirsiniz. Netflix bu konuda gerçekten muazzam bir mecra ve kendine ait yapımları ile de dünya dizi tarihine damga vurmaya devam ediyor.

La Casa de Papel Oyuncu Kadrosu

Alvaro Morte ile tanıştınız mı? Eminim onu daha önce birçok farklı yapımda izlediniz ancak bu dizide gerçekten harikalar yaratıyor ve profesör karakterini en doğru şekilde canlandıracak isim de kesinlikle bu isim olacaktır. Zekası, soğukkanlılığı ve en büyük eksikliği olan duygusallığı ile kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Pedro Alonso. Onunla ilgili bir spoiler vermeyeceğiz. Zaten izlediğinizde kendiniz bir hayli şaşıracak ve neden sır gibi sakladığımızı da daha iyi anlayacaksınız. Profesörün en büyük yardımcısı fakat biraz gergin bir adam. Berlin rolünde onu izleyeceğiz. Ona bazen sinirlenecek bazen de hak veriyor olacaksınız.

Ve işe Ursula Corbero. Tokyo’ya aşık olmak için hazır olun. Bu rolde gerçekten dev bir karaktere dönüşüyor ve onu hayranlıkla takip ediyorsunuz. La casa de papel izle araması yaparak hemen şimdi diziye erişim sağlayabilir ve dilerseniz Dizirun ailesinden de yardım alabilirsiniz. Uzun süredir yabancı izi izlemek için bu kanalı tercih ediyoruz. Türkçe alt yazı ve dublaj seçeneği mevcut. Ayrıca izlemek istediğiniz diğer birçok farklı yapım da yine bu adreste yerini almaya devam ediyor. Keyifli vakit geçirmek için bu adresi listelerinize dahil edebilir ve sizler de vakit kaybetmeden incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir