Bizlerin bilinçaltımız o kadar büyük ve de o kadar derin ki derlemiş olmanın hediyesini geçmişle bugünün bağını kurduğumuzda buluyoruz. İşte bunun da tesadüf olmaması gibi
“Dert insana daima yol gösterir” der sufiler. Önemli olan yolu yürümekten vazgeçmemek, yol hali hani her şey olur ama sen iyiye niyet ettim de Allah’ın hikmetine sığın ve kabullenişlerinin sonucu olduğunu söyle.

Yolda olan için “umut var” demektir. Kader her an yeniden yazılır çünkü gayrete aşık gayrete muhtacız bizler. Kiminle ne zaman karşılaşacağını, neyi ne zaman bulacağını bilemezsin. Bazen istediğin şeyi aramakla bulamazsın ama bulanlar hep arayanlar olmuştur da. Mevlana’nın dediği gibi “Sen yola çık, yol sana görünür.” Yoluma ortaklık eden hocalarımın ilhamıyla karşına çıktığım bu yolda bende sıkıntılarından kurtulma
ilişki problemlerini çözmem ve hayata daha olumlu bakabilmen için sufilerin kullandığı pratik yöntemleri kendi deneyim süzgecimden geçirerek sunuyorum hep kendime ve paylaşıyorum naçizane öğrendiklerimi süzgecimde alan öğretiler bugüne kadar binlerce insana yardımcı oldu, bana da sizlere de olacağına inanıyorum ben.

Şunu sakın unutmayın dostlar; yol arkadaşım kaç yaşında olursan ol, başından ne geçmiş olursa olsun kalbin temizse hikâyen mutlu biter.

“İYİ BENİ BULUR.” 🦋🐞
Bundan daha iyi nasıl olur? 🙏

Sevgilerimle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir