Hollywood starlarının da kullandığı hayalinizdeki uzun ve güzel kirpiklere uzun süreli olacak şekilde bu sistemle kavuşabilirsiniz.

Güzel kirpiklerin sırrı profesyonel bir şekilde yapılan kirpik ekimine bağlı. Profesyonel ellerden çıkan dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan bir sistem ipek kirpik… İpek kirpik işleminin çok profesyonel eğitim almış güzellik uzmanı tarafından uygulanması gerekir.
Uygulama zararsızdır ve her zaman tekrar edilebilir.

Görüntü güzel ve doğal:

  • İpek kirpiklerle bakışlarınız güzelleşir ve çekicilik kazanır.
  • Uzunluğunu, rengini ve formunu seçebilirsiniz ve böylece gözünüze yakışacak en güzel görüntüyü yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Güzel gözlerde sağlıklı ve sık kirpikler:

  • Profesyonel kirpik takımında kendi kirpiğinizin üstüne yerleştirilir, bu işlem takma sayısına göre 1-1,5 saat sürer.
  • Kendi kirpiğiniz gibi hissedersiniz.
  • Kalma süresi minimum 8 haftadır.
  • Zaman zaman dökülmeler olduğu için bakımı gereklidir. Artı bakımların süresi 15-20 dakika arasındadır.

Sizler gelen sorulara da cevap vermek isterim. Cevaplarım İpek Kirpik uygulaması yapmak isteyen, ya da merak eden kişilere de ışık tutacak…

ipek kirpik

İpek Kirpiği Kimler Kullanabilir?

İpek kirpiği genel anlamda herkes kullanabilir.

Peki İpek Kirpik Günlük Hayatımızı Nasıl Kolaylaştırır?

Her kadının günlük makyaj yapma ihtiyacını karşılar. İpek kirpik kullanan bayanlar asla fondöten, allık, ruj bile sürmeden gayet bakımlı ve makyajlı bir görünüme sahip olabilirler.

Hamilelikte İpek Kirpik Yaptırabilir Miyiz? Zararı Var Mıdır?

Hamileyken ipek kirpik yaptırabilirsiniz. Hiç bir zararı yoktur, aksine günümüzde hamile bayanların çoğu son ana kadar iş insani ise çalışmaktadır. Bu yüzden çalışan hamile kadınlar için bazen makyaj yapmak can sıkıcı olabilir. Hamileyken de bakımlı, makyajlı ve upuzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Hamilelik dönemi kadınların en hassas ve güzel görünmek istedikleri önemli bir evredir…

İpek Kirpik Nedir?

Öncelikle ipek kirpik kendi ana kirpiğinizin daha uzun ve gür görünmesini sağlar. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler üst göz kapağındaki gerçek kirpiklerinize tek tek özel medikal bir yapıştırıcı ile yapıştırılıyor. 3 haftalık zaman içinde periyodik bir sisteme bağlı olarak bakımlarınızı yaptırdığınız sürece uzun süre kullanabileceğiniz bir işlem. Kendi kirpiğinize en yakın benzeyen ve sizlere en doğal görünümü veren bir uygulamadır.

ipek kirpik nedir

İpek Kirpik Acıtır Mı?

Kendi ana kirpiğimize tek tek özenle yerleştirildiği için ortalama 2 saatlik iyi işçilik gerektiren bir uygulamadır. Ancak hassasiyetinize göre hafif yanma olabilir. Bunun dışında asla ipek kirpik acıtmaz…

İpek Kirpik Zararlı Mıdır?

İpek kirpik kirpiklerinize zarar vermez, aksine kirpikleri seyrek olan ve bu durumdan mutsuz olan uzun ve gür yapımıyla her kadına kendini aynaya baktığında yaklaşık 3 hafta kadar kişiyi mutlu eden harika bir işlemden bahsediyoruz.

İpek Kirpiğin Avantajları Nelerdir?

Günlük rimel sürme ihtiyacımızı ortadan kaldırır aynı zamanda daha derin ve anlamlı bakışlarımız olur. Dipten takıldığı zaman eyeliner görüntüsü yaratır. İpek kirpik her göz sekline göre kişiye özel tasarlanıp uygulanır. Örneğin cat eyas modeli dediğimiz ipek kirpik uygulamamız küçükten büyüğe doğru yapıldığında gözleriniz çekik bir görünüme sahip olur.

Lütfen sizlerde merak ettiklerinizi bana sosyal medya hesaplarımdan ya da www.kadinja.com üzerinden yöneltin.