2018 Genel Seçimleri – Türkiye’nin Genel Seçim Platformu

0
254
2018 Genel Seçimleri

Milletvekili Adaylarını Seçmen İle Buluşturan İnternet ve Sosyal Medya Platformu!

2018 Genel Seçimleri Platformu, önümüzdeki yıl gerçekleştirilmesi planlanan genel seçimler için uzun zamandır altyapı çalışmalarını sürdüren, dijital pazarlama (SEO, SEM, SMM) viral pazarlama, reklam ve tanıtım alanlarında deneyimli profesyonellerden kurulu bir platformdur. 2018’e alınan ve 24 Haziran olarak tarihi verilen erken seçim kararı sonrası, 2019’a yönelik hazırlıklarını hızlandırarak kurulumunu tamamlamış ve internet üzerinden yayın hayatına başlamıştır.

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi özelinde, tamamen bu konuya odaklı çalışmalarıyla kullanıcıların beğenisini kazanmış olan 2018 Genel Seçimleri Platformu, kısa sürede alanında en etkili platformlardan biri haline gelmiştir. Bu başarısında, diğer haber sitelerinden farklı olarak sadece 2018 genel seçimlerine yönelik içerikler sunması ve kullanıcılarına arındırılmış bir hizmet vermesinin büyük payı olduğu aşikar. Güncel haberleri ve “son dakika” gelişmeleriyle seçime dair kapsamlı bilgiler paylaşırken düzenlemiş olduğu renkli seçim anketleri ile de seçmenin nabzını tutmaktadır. Bu “seçim odaklı” yaklaşımı, 2018 Seçimleri Platformunu, benzeri olan diğer bütün sitelerden ayırmaktadır.

Site içerisinde, cumhurbaşkanı adaylarını görüntülemekle kalmayıp biyografilerine ulaşabilir “Cumhurbaşkanı kim olur?” anketini oylayabilir, ankette hangi adayın yüzde kaç oy aldığını öğrenebilirsiniz. “Milletvekili adayları” sekmesi altında il il milletvekili adaylarını inceleyebilir, site içerisine kayıt yaptırmış olan adayların profil sayfalarında gezinebilirsiniz. Adayların profil sayfalarında yer alan biyografilerini inceleyebilir, seçim programları, fotoğrafları, sosyal medya hesapları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2018 genel seçimleri için hazırlanmış olan platform, seçime dair gelişmeleri aktarmakla kalmayıp yukarıda kısaca bahsedildiği gibi düzenlediği anketlerle de ön plana çıkmakta. Gerek genel konularda kullanıcılara yönelttiği soruları, gerekse güncel gelişmeleri takip eden meselelerde oluşturulmuş anketleriyle seçmenin her anlamda fikrini almaya ve en doğru sonuçlar için katılımı olabildiğince arttırmaya çalışıyor. Siz de siteye girip ilginizi çeken bir anketi oylayabilir, diğer kullanıcıların ne düşündüğünü öğrenebilir, yorum atabilir ve kendi fikrinizi savunabilirsiniz.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here